Új hozzászólás Aktív témák

  • NeoXon

    csendes tag

    Na, levizsgaztam, vegre kicsit jobban raerek. Megneztem a mocim hatso kereket, vastag terepgumi van rajta, es nagy hupliknal a gumi hozzaer a femvazhoz az ules alatt, ki is van kopva picit.
    Mit lehetne ezzel csinalni? Ezek szerint a hatso rugo + teleszkop nem utkozik fel, mert akkor az nem engedne, hogy a kerek hozzaerjen. Tehat a gond azzal van, hogy vastag rajta a gumi, emiatt valahogy a rugot / teleszkopot kene hatul kemenyebbre allitani, hogy ne engedje ennyire leulni a hatuljat. Van erre valami mod? Vagy le kell cserelni az egeszet egy erosebb rugora? Yamaha artistic jog kulonben.

    Masik dolog, hogy hatulra a hajtomube milyen olajat kell tenni? Valaki mondta, hogy osszvissza 100cm3 valo bele. Meg nem tudom, hogyan kene leereszteni a regit. Van egy ilyen tulfolyocso, ami egy ilyen feher csavarral be van tekerve, nem tudom az alkalmas -e arra, hogy ott leeresszem, vagy az csak a tultoltott olajmennyiseget vezeti el?

    Ja, es az akksim eleg gyenguska. Egy robogo kisker weboldalan lattam, hogy 3,5 k-ert vesztegetnek egy akksit. Ennyi penzert ez az eredeti hozzavalo akksi vagy valami utangyartott cucc lehet? Semmikepp nem akarok gagyis vackot venni bele, kiderul aztan, hogy savas, es szetfolyik mindenhova, stb. Milyet erdemes es hol?

Új hozzászólás Aktív témák