Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz kzkz #19013 üzenetére

    Tök értelmetlen vitatkozni, mert sehol nem írtam, hogy ugyanannyiba kerül. Tény, h pár ezer FT-tal olcsóbban meg lehet úszni egy maxi fentartását, de ez továbbra sem az a kategória, amit azért vesz az ember, h spóroljon. Annyira minimálisak az eltérések, h kb 1-1 szakszerviz óradíj különbsége, vagy egy véletlenül beszart alkatrész kiegyenlítheti.

    Lezártam, ha te úgy gondolod, legyen úgy, én ezen az állásponton vagyok.

    DigitXT

    Persze, a 4%-os csalás lófütty. Régi Piaggio-k, Gilera-k csaltak vagy 20km/h-t is.

    Az össz. megtett utat is értelemszerűen az alapján számlálja, ahogy a pillanatnyi sebességedet is mutatja, - azaz, a kerék fordulatból. Halál pontosra úgysem tudod beállítani, az órát meg felesleges csesztetni, guminyomás meg ennyit nem számít.

    mod.

    PLaci58

    Biztos vagyok benne, h a gumin ennyit nem lehet "állítani". Ez 100%. Kb. kisebb gumiméretnek (oldalfal) kellene fentlenni, h számottevően csaljon az óra.

    Minden robogó (és autó) km/h óra csal. A 4%-os eltérés semmi! Örülni kell, h csak annyi.

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák