Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz g@bo #18908 üzenetére

    Kb. valami hasonlót írnék az apróba, ha tetszik becopyzhatod ezt is:

    "Eladó a címben is említett robogóm, nagy motor vásárlása miatt.
    2011. 08.-ban vásároltam itthon, Piaggio szalonból, első tulajdonosa vagyok. Minden gyári papírja, számlája megvan.
    Rendkívül megkímélt, új állapotú, garázsban tartott éppenhogy csak bejáratott példány. Tartósabb és kisebb fogyasztású 4 ütemű blokkal szerelt Zip! Fogyasztása max. 2,5l/100km.
    A robogóra még 2 év garancia vonatkozik, mindemellett szintúgy a Piaggio-nál szervizelték, szervizkönyve természetesen van! Köszönöm, hogy benézett!"

    Plusz, told ki a garázsból, majd csinálj minden oldaláról képet! Hasznaltauto.hu-ra is vagy 6-8 fotót már fel lehet rakni. Használd ki.

    Ezen kívül meg kell hirdetni máshol is. Kepesmotor.hu, motor.hu, hasznaltmotorok.hu, expressz.hu, jofogas.hu, aprod.hu

    Az is jó alternatíva, de ezt mindenkinél nem kell bejátszani. Adtam már el pár robogót és voltam jelen adás-vételeknél, általában többen jönnek a vevők is, plusz úgyis látszik, ha valaki erre utazni...

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák