Új hozzászólás Aktív témák

  • lorant80

    tag

    Szevasztok!

    Egy szuper halk HDD-t szeretnék vásárolni…, de gondolom nem csak én vagyok evvel igy!!! :DDD
    Talán halkság tekíntetében a WD-k vannak a legelőkelőbb helyen a topic átolvasása után látom így a dolgot!
    A prohardveron lévő tesztekben a Western Digital Caviar SE16 (mi alapján SE16 fogalmam sincs mivel a WD olalán ezt egyáltalán nem jelzik így) (WD4000KD – de a tipus jelzése alapjan megtaláltam) és RE16 (aminél szintén RE-t ír csak) (WD4000YR) HDD-ket nagyon halkaknak mondják! De sajnos ezekhez vagy hozzá lehet jutni vagy nem??? De inkább NEM!
    De az újabb SERIA már itt van Western Digital WD4000AAKS (van csak KS is, ami nem tudom miben különbözik az AAKS-től ), de ezekről sajnos nincs sehol teszt (vagy legalább is én nem találtam)!!! :F
    A forumon is emlegetik az emberek, de egy valami komolyabb hozzászólással még nem találkoztam (mennyire hangossak (motor, seek))! :(
    Azért vagyok ilyen szőrszálhasogató, mivel jól befürödtem az előző 250Gb-os HDD-mel!!!
    Remélem valaki tud majd hasznos információval szolgálni, amit előre is nagyon szépen köszönök…! :R

    Üdv...

    S.L

Új hozzászólás Aktív témák