Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • €uro

    őstag

    Sziasztok!

    Használt laptopot szeretnék vásárolni. Ebben kérem a véleményeteket, tanácsotokat.

    Igényeim, illetve a téma összefoglalóban felvetett kérdéses pontokra adott válaszaim:

    - Használt laptopot szeretnék.
    - Vásárlás tervezett ideje: 2-3 héten belül
    - Max. keretösszeg: 90-100 ezer forint. (Későbbi SSD bővítéssel együtt. De indokolt esetben többet is kiadok rá. Viszont most úgy látom, hogy az igényeimnek megfelelő laptopot ebből bőven tudok venni.)
    - Felhasználási kör: kis Photoshop munka, Office alkalmazások, böngészés (sok nyitott ablakkal), irodai munka, FULL HD-s felbontású videók lejátszása (nem FULL HD-s méretben). Semmilyen extra program, a Windows 8 pörögjön rajta.
    - Játékra nem lesz használva.
    - Fontosabb a minőség, mint a teljesítmény.
    - Szeretnék bele SSD-t. De nem feltétlenül első körben. Tehát veszek SSD nélküli gépet is, majd én később bővítem.
    - Kijelző: 17" 1600 x 900
    - Természetesen nem árt, ha minél könnyebb. De fontosabb, hogy minél vékonyabb és szebb legyen.
    - Operációs rendszer nem kell rá. Majd én teszek rá Windows 8.1-et.
    - Optikai meghajtó nem kell. Merevlemez tárhely: min. 250 GB vagy ha csak SSD van benne, akkor az SSD legyen minimum 120 GB-os. Minimum 4 GB RAM-ja legyen.
    - Egyéb kívánság: webkamera
    - Nem használok CPU vagy GPU igényes alkalmazást.

    Ezt néztem ki: Acer Aspire 7741G - Minden szempontból tetszik. Azt nem tudom - ebben kérem a véleményeteket -, hogy melegedés, hűtés szempontjából milyen lehet. Ugyanis minél csendesebb laptopot szeretnék.

    Vagy itt egy másik, ami tetszik: HP ProBook 4710S - Itt is ugyanaz a kérdés, hogy vajon mennyire csendes.

    Előre is köszönöm a segítségeteket!

    Eladó - Thermaltake TH280 V2 ARGB AIO Vízhűtés 32 hó GARANCIÁVAL 29.900.-

Új hozzászólás Aktív témák