Új hozzászólás Aktív témák

  • I3EI\ICE

    aktív tag

    válasz p87 #47534 üzenetére

    "Már nem sokat szoktam játszani" ebből kiindulva bőven jó a 30ms-os lag. Szerintem azok közül, akik hobbi szinten játszanak (tehát nem tekintenek sportként, vagy életükben meghatározó jelentősségű dologként a játékra), azok közt még 50ms lagot is csak igen kevesen vennének észre. Mondom ezt úgy, hogy amikor én űztem sportot egy fps játékból, akkor nálam csak 10ms alatti laggal bíró 120Hz-es monitor jöhetett szóba az adott játék esetében (külön monitort tartottam egyetlen játék miatt).

    Erről a cross hatching-ről én még nem is hallottam. Minden esetre az U2713H-n se fehér, se világosszürke felület megjelenítésekor nem látok semmi olyat, amit a képkeresős találatokon látok (gondolom a H-ra nem vonatkozik a dolog, csak a HM-re). Nem hiszem, hogy szembetűnő dolog lehet, inkább valami olyan "gumicsontot" sejtek, ami csak a nagyon perfekcionista felhasználók agyába képes szilánkot ütni. Kíváncsian várom mit mondanak majd erre a cross hatching kérdésre azok, akik használtak már u2713hm-et.

Új hozzászólás Aktív témák