Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hauptmann

    addikt

    válasz ggeleven #47846 üzenetére

    Jól felszerelt francia autó - egy ideje nagyon ott vannak a franciák, pl. az 508-as Peugeot-nál nagyon nem lehet kifogásokat keresni, hogy miért ne azt válassza az ember a többi ellenében, csak még mindig él az idióta francia-olasz autó szar, a japán meg soha nem romlik el baromság, illetve ami japán az csak jó lehet szemlélet, úgy általánosan.

    Azt én sem tudom megérteni, hogy a japán boykáknak miért kell leszólni azt a kollégát, aki dícséri a saját kínai klímáját, és elégedett vele. Lehet, hogy hangosabb, mint a japán, de mivel a tulaját nem zavarja ez a dolog, ettől függetlenül le kell ugatni,. hogy japán azért is jobb. :DDD Tényleg lassan elérjük a japán autós/motoros topicok színvonalát. Érdmes benézni az itteni motoros topicba, mekkora japán faszszopkodások mennek ott, röhejes.

    [ Szerkesztve ]

  • waveson

    tag

    válasz ggeleven #47846 üzenetére

    Arukereson olvassatok el mit írnak a Würpúl klímákról (Whirlpool 312L stb). Hogy ilyen jó hogy ilyen jó! :D Aki nem foglalkozik a témával, mit vesz észre? Tolja a hideg levegőt, hát ez bajnok.
    Aki meg tudja a dB értékeket, SEER SCOP, -10ben mit művel, -15ben, az meg egy Gree Amberre is képes úgy néz ni hogy jajj haggyadmá' az trágya..
    Láttam 500ezres etherea nordicra is flegmázni már embert. Szóval egyetértek veled, hagyni kell hogy örüljön mindenki a sajátjának, mondjuk aki a kínait szereti nemkéne fikáznia a japánt, és fordítva sem. Én Japán dolgot max azért ajánlok, mert tudom hogy teljesen más mentalitásuk van, míg egy Németnél szériahibánál jóvan hívjuk vissza vagy nem így jártak majd vesznek újat, addig egy Japán ha hibázik, az ereit vagdossa szégyenében.......!!!!!!!! Nem véletlenül van az, hogy komolyabb helyeken én még soha nem láttam csak Japán klímát. Na autóra ugyanez már nem mondható el.

Új hozzászólás Aktív témák