Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    LOGOUT blog

    válasz milan07 #88898 üzenetére

    "Nem abrosz minőségű."

    Valószínűleg más az ingerküszöbünk, de szerintem a Viper Mini megérdemel legalább egy Razer Pro Glide-ot vagy SteelSeries QcK-t (ez az értelmes padok alja).

    "Használtál már 100-as smirglit fém csiszolásához?"
    Soha, de valószínűleg nem is fogok. :DDD

    "A szenzorgyűrűt is talpnak hívják?"

    Hát, effektíve az, csak meg szokás különböztetni. Eredetileg az a fő célja, hogy csökkentse a cpi-deviációt.

    "A teflon talpra értettem."

    Akkor nem egészen értem az előző poszt ezen részét, mert a PTFE nem tükröződik. Festetlenül egy fehér cucc, ami jó esetben nem tartalmaz más anyagot (100 % / virgin grade PTFE), 0,8 mm vastag és lekerekítettek a peremei.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 20k + FOXPOST, Akko Silver kapcsolókkal 24k, komplett Epomaker Sailing (Cherry) doubleshot ABS kupakszettel 32k, és a FOXPOST-ot állom.

  • Zaied

    Topikgazda

    válasz milan07 #88898 üzenetére

    milan07
    Egy egyszerű hasonlattal visszakérdezek, egy papírlapba és egy gerendába ugyan olyan nehéz szöget verni?

    A válasz igen egyszerű, a hordozó keményebb mint a teflon, olyan vékony a bevonat, hogy nem is látod ha lekopik(ebben az esetben, lehet hogy csak azért nem zavar, mert nem piros van a fekete alapon és nem látod). Gondolj a palacsintasütőre, egy fém villával le tudod kaparni róla teflont, de attól még a serpenyő ott marad…

    Szóval a 8mm tömör teflon az nem olyan mint 1-2 mikron vastag teflon bevonat.

    Mephike
    Persze elképzelhető, hogy karcos, sérült talpas egeret kap(lehet bontott termék). Viszont egy karcos teflon talpra nem fog senki gariztatni és különben is majd bekopik és lesznek rajta új karcok :DDD .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák