Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz DeFranco #91983 üzenetére

    Ahhha, szoval Ti nem vagytok öribarik :DDD

    Hat nem tudom lehet....olyan regota nem követem a topicot, nekem eddig hasznosan segitett (es sokan masok is). De azert az is magara vessen aki elolvas egy velemenyt es azalapjan atformalja az eletet :)) Azert nekem amikor egyszerre 10 en irtatok meg, hogy a 30 k olajcsere periodus, lehet, hogy nem a legjobb a motornak, ott azert ereztem nemi hitelt :DDD Amugy meg az ember a sajat velemenyet mindig szent es serthetetlen dologkent allitja be, hisz azt tapasztalta... :)

    (#91873) raczger Szeeep tenyleg! Meg jöhetnek kepek ;)

    (#91984) neduddki Varosban nem kapcsolok lampat :D Neha tankolok fuel savert, de csak ha max 1 eurocent a különbseg a masikhoz kepest :)) de most legközelebbi hazautamon ki fogom probalni az aral fullos dizelet...mar kivancsi vagyok :))

    Sracok amugy egy mas kerdes. 180 ezres szerviznel az astra H 1.7 dizelnel mire erdemes ranezetni? Cseres lesz a vezerles, vizpumpa, olaj/gazolaj szürö es olaj ofkorsz. Van valami amit erdemes megnezki/cserelni? Jo lenne letudni mindent egybe ha mar ugyis szetbontjak szegenyket a vezerles miatt.

  • giigz

    veterán

    válasz DeFranco #91983 üzenetére

    Te milyen szandekos karokozasrol beszelsz? Nezz mar be a gumis topicba, miket szoktam oda irni...

    Bar ha csak ezt a szandekos karokozast kifejtened, mar az is jo lenne. Benzin temat is objektiven foglaltam ossze, pedig itt sokan kijelentettek, hogy nem er semmit, en leirtam a tapasztalataimat, es azt is, hogy ne felejtsuk el, minden auto mashogy reagal a benzinekre. Olajcsere meg szinten sajat tapasztalat, 20k km volt az idealis periodus nekunk, ezert gondoltam felnyitom a szemeket, hogy nem csak a 10k letezik, persze itt is leirtam, hogy varosban kevesebb, uton tobb.

    Na mind1, tenyleg kivancsi vagyok mivel okozok szandekosan kart.

Új hozzászólás Aktív témák