Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz szatocs #230 üzenetére

    Én sokszor akkor sem fordulok ki egy útra ha látom, hogy szabad az utam mert le fog kanyarodni a felém érkező mert már jártam úgy, hogy indexelt ugyan de 110-el ment tovább egyenesen :O A rekorder eddig 8 kilométeren keresztül indexelt főúton egyenes szakaszon jah és jobbra mintha le akarni állni az út szélén igaz stabilan tartotta a 100-as tempót.

    Viszont a no1 az a suzuki switf II-es aki főúton azt hitte, hogy hirtelen kétsávos az út, fogta magát és indexelt balra majd bement a szembejeővő sávba, index ki és haladt tovább... 1-2 kilométert megtett így majd jöttek szemből mire gyorsan visszament a saját sávjába :D (35-ös miskolc fel vagy az már 4-es néven fut lehet). Mi csak nevettük :D

    Ui.: Szerdán összesen 5 autó tört össze előttem két baleset során az ok: követési távolság be nem tartása, egyik sem volt komoly de ahhoz éppen elég, hogy rendőrt kelljen hívni és apró dugót okozzon... nem figyelnek az emberek de nem is csodálkozom... tegnap jövök hazafelé főúton (mint mindig :) )

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák