Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    veterán

    válasz vond #93118 üzenetére

    Köszönöm! :R
    Lehet még egy hülye kérdésem? Manuál fókusznál, ha belenagyítasz a képbe, akkor még mindig kikapcsolhatatlanul bezárja a nagyítást, ha félig lenyomod az expógombot?
    Amúgy azért nem kértem, hogy a testre szabhatóságról is írj, mert alapvetően ismerem a vázat, mivel egy időben én is erősen szemeztem vele, de anyagi megfontolásból és a mérete miatt egyelőre parkolópályára tettem. Értsd: 3-400k-t már nem biztos, hogy szívesen költök egy 4/3 vázra, miközben ennyiért már rendes FF típusokat is lehet kapni, másfelől viszont, a mérete, minden előnye mellett számos hátrányt is jelent. Nem vagyok benne biztos, hogy ez a méret még megfelelő lenne nekem, mivel mindig is a rendszer egyik előnyének tartottam a kis méretet és súlyt, ezzel a vázzal pedig pont erről mondanék le. Ha egy tükrös méretű vázat cipelek magammal, akkor akár APSC is lehetne az, ahol még viszonylag normális méretű optikák is előfordulnak. Bár másrészről mivel markolattal használom a G80-at, így lehet mégsem lenne akkora ugrás. No, jól nézünk ki.. :U

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák