Új hozzászólás Aktív témák

  • Lassú Víz

    őstag

    válasz qpakcovboy #69771 üzenetére

    Na kíváncsi vagyok, hogy ezt valaki utána tudja-e csinálni, és, hogy megy-e másik üzemmódban is, vagy csak B záridő esetén. Azért rövid záridőnél nem takarta le a kis vakut a csóka. Kis vaku, sőt felnyitott kis vaku nélkül nincs RC mód, márpedig a wifi vagy más rádiós megoldáshoz miért kellene?

    .mf: Szlovákiába nem megyek egy darabig. Kolléga egy hónapon belül kétszer dobott el egy Jettát ott, és most te a motort. Jobb a békesség... Örülök, hogy jól vagy.
    Lehetne osztani az észt az út- és látási viszonyoknak megfelelően megválasztott sebességről, de itt különösen igaz, hogy az vesse rá az első követ aki éjszaka nem hajtott még relatív gyorsan. Persze ahogy öregszem úgy szokok le róla. Múltkor a 31-esen sikerült alig 50-nel poroszkálni, és a mögöttem jövő gagyi xenonos nem fogta fel, hogy ha nem tart megfelelő követési távolságot és telibe világítja az utasteret hátulról, akkor bizony én nem látok ki a kocsiból, tehát lassan megyünk...

    [ Szerkesztve ]

    A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

Új hozzászólás Aktív témák