Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz gerii #99111 üzenetére

    Igen, sajnos Lumiáknál ez a műanyag szappantartó hátlap a dili. Némelyik csúszik, ráadásul recseg is, nem a legjobb. :( 830 talán jó lenne, de a kereten felül van, plusz már nem is nagyon lehet boltokban kapni. Lumia mellett számomra az ingyenes office és a tartós gyorsaság szól, ez a két legfontosabb, viszont ezt akkor úgy tűnik ilyen áron droid nem tudja hozni.

    obalix: Volt a maga idejében csúcsnak számító S3 is (nem mini), az se volt jobb, bár az legalább elélt pár hónapot gond nélkül...

    Arról nem én tehetek, hogy középkategóriában nem lehet olyan droidos telefont kapni, ami 1 év múlva is használható telefonként, az pedig nem megoldás, hogy csúcskategóriát ajánlasz, hogy azon jól fut. Ráadásul a Nexus 5 után az összes modellt eléggé túlárazták... De részemről itt lezárom, mert az eredeti 60k-s kategóriás kérdéshez nem sok köze van.

    droid16: köszi a tapasztalat megosztást, még alszom rá egyet, hátha visszatérek egy körre a droidhoz. 650-nél nekem az a furcsa, hogy kihagyták a koppintásos felébresztést. Nem is értem, hogy miért. Lehet az Amoled miatt? :F

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák