Keresés

Aktív témák

  • ovecs

    senior tag

    válasz Champipi #970 üzenetére

    Meg nem volt ido kiprobalni, este talan sikerul beuzemelni. Oktober elejen koltozunk nagyobb lakasba, es oda vettem, jelenleg el sem fer, szoval a dohanyzoasztalon lesz 2-3 napig teszt jelleggel, utana megy vissza a dobozba es oktober elejen az uj nappaliban lesz napi hasznalatba allitva. Szerintem oktober kozepe - vege fele mar tudok velemenyt alkotni rola, remelem nem fogok csalodni :C

    Kozben felhivtam az LG-t , 2 ev + 1 ev szavatossag ami azt jelenti, hogy a 3. evben csak az alkatreszt kell fizetni javitas eseten. Ja es azt mondta az urge a telefonban, hogy barmi problema eseten vihrtrm hozzajuk a szervizbe a keszuleket. Sajnos az Euronics ban nem adtak jotallasi jegyet, csak szamlat, de nagyon kedves volt az ugyintezo, es azt mondta, hogy ha ezt nem tudom utolag beszerezni az Euronics-tol (jotallas) akkor ha bediktalom a szamla es a TV adatait, ok tudnak kiallitani jotallast. Szerintem eleg korrekt hozzaallas az LG reszerol. :R

    Megkerdeztem a pixelhiba garit, az 3 pixel felett van, ezeknel a TV-knel mennyire szokott ilyesmi elofordulni ?

    [ Szerkesztve ]

    Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

Aktív témák