Új hozzászólás Aktív témák

  • Grisha

    tag

    válasz BullZeye #289 üzenetére

    Ezeket az oldalakat én nem láttam.

    Tinydeal-en nincs most.

    Geekbuying-on 120 USD. Ez 0%-os konverziós jutalékkal (ami nem létezik, de legyen) most 31.461 Ft feltéve, hogy VISA kártyával fizetsz és a Paypal-ban jól állítottad be, hogy ki végezze az átváltást (ha rosszul akkor sem gond 32.250 Ft-ot fizetsz).
    Erre jön a szállítás, a legolcsóbb 35.57 USD. DHL Economy (gagyibb itt nincs) ÁFA és VÁM 100%, hogy van a DHL miatt, szóval a Geekbuying felejtős.

    Gearbest-en is pont 120 USD, flash sale van, 22% kedvezmény ami nyilván hazugság, mivel 125 vagy 130 USD szokott lenni de ezt már megszoktuk. Ez árban ugyan annyi, még 109db van most. A szállítás itt jobb. Priority lane (EU Express) 6.36 USD + 3.40 a biztosítás, 20-60 nap alatt itt is van. Nem tudom, hogy meddig lesz EU Express, mert illegális, nekem a két készülékből az egyiknél már nem is akarták ezzel a módszerrel elküldeni. Kaptam egy levelet, hogy a szállítási módot ért megszorító intézkedések miatt egyszerű regisztrált küldeményként kerül feladásra és sorry, néhány levélváltás után feladták végül is EU Express-szel, az egyik csomag 63 nap alatt ért ide, a másik 20. Szóval, ha a vám/áfa mizériát megúszod, akkor 34e-ért itt is van.

    B opció itt még, ha az EU-4 raktárból rendeled, de úgy nevetséges 170 USD + 14 a szállítás.

    Szóval én nem látok most 27-29k-ért sehol ilyet. Lehet, hogy a black friday alkalmából volt akció.

    A 27e az pont 103 USD 0% konverziós jutalékkal, nem kötekedni akarok, csak érdekel, hogy melyik oldalon kerül ennyibe, mert akkor mostantól azt is nézegetni fogom.

    Gergő

    Dictim dabit ipsam findet res!

Új hozzászólás Aktív témák