Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SAMYka

    aktív tag

    válasz Notes #669 üzenetére

    Karabínerrel. Elméletileg lenni kell rajta.

    PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

  • SAMYka

    aktív tag

    válasz Kephamos #854 üzenetére

    Én mondhatni Nyíregyháza környéki vagyok. ;]

    Ma voltam ki Tarcalra a kengyeltóra és elmondhatom hogy ilyen élményem egy délután még nem volt. Kifele menet leszakadt a kocsiról a kipufogó. Mikor sikerült egy helyet találni végre és kipakoltuk a cucot kiderült hogy az összes csali otthol maradt. Szomszédba pecáztak próbáltunk kérni de nem adtak semmit. Találtam még egy pár szem száraztengerit a dobozom aljába és eldöntötük jó lesz az. Aztán jött az elenör felesége vettünk egy ''akciós'' jegyet olcsón. Először az jutott az eszembe hogy 1 bottal pecázok mert lusta vagyok a másikat kipakolni de aztán meggondoltam magam és kipakoltam ''becsaliztam'' bedobtam és kb 5 perc mulva kapás. Örültem mint állat de annyiba is marad. Kb 40 perce pecázhatunk mikor elkezdett esni az eső. Nem mertük megvárni hogy komolyan is elkezdi e vagy csak szemetelget mert aki ismeri azt a vizet az tudja hogy ott egy kis eső és harckocsival sem húznak ki. Összepakoltun elindultunk haza, de nem arra amerre jöttünk hanem egy ismert rövidebb úton. Találkoztunk egy frankó kis pocsolyával amin épp hogy csak át tudtunk jönni. Aztán találkoztunk egy nagy pocsolyával amin nem mertünk át jönni. Visszafordultunk, de az előző pocsolya az utunkba volt és meg is állított úgy kb 15-20 percre, mire sikerült az autót kiszedni belőle. aztán kb 30 perc intenzív rázkódás után már elértünk arra a pontra hogy sikerült 50 métert aszfalton is menni.

    A lényeg az hogy meg volt az év első kapása és jót pecáztunk (már amennyit lehet kb 40 perc alatt)

    PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Új hozzászólás Aktív témák