Új hozzászólás Aktív témák

  • playdigita

    csendes tag

    Sziasztok,

    Az alábbi játékokkal játszom aktívan és játékos társat vagy társakat keresek közülük valamelyikre. Mivel nem tudom el dönteni a bőség zavarában, hogy melyik is legyen a “main” játékom, így a potenciálisan nagyobb “érdeklődésű” játékkal (amennyiben a lehetséges társak is olyanok és elvezet lesz vele, velük a közös játék úgy azzal szeretném a legtöbb időmet tölteni).

    Direkt nem raktam ki az adott játék felületére, hiszen mint mondtam több lehetséges van.

    Star Citizen - 100 óra felett
    Apex Legends - 200 óra felett (EA és Steam)
    Guild Wars 2 - 1400 óra felett (Launcher és Steam)
    New World - 300 óra felett
    Elder Scrolls Online - 400 óra felett (Launcher és Steam)
    Diablo IV - 100 óra felett (Battle.net, Steamre még nem vettem meg)

    Ki(k) az(ok) aki(ke)t keresek?
    - Legalább 23 évesek és érett gondolkodásúak,
    - Hasonlóan család és munka mellett játszanak,
    - Discordon elérhetőek,
    - Szintén megunták a havi díjakat más játékokban (WoW és FFXIV),
    - Nem riadnak vissza esetlegesen új játékok megvásárlásától,
    - Szeretnek hülyéskedni, de amikor arról van szó akkor komolyan is lehet velük beszélgetni,
    - NEM HARDCORE (vér Pisti), a kikapcsolódás és az élmény nőtt játszik, de nyitott az eredmények elérésére is,
    - Szeret az adott játékban nyújtott lehetőségeknek megfelelően annyi achit megszerezni amennyit csak lehet

    Előny de nem hátrány: ha Pécsi lakos, ebben az esetben találkozni is lehetne, BoL-ban iszogatni, kimozdulni.

    Ha magadra ismertél, vagy találtál a listából olyan játékot amivel szívesen játszol, kérlek NE HABOZZ és vedd fel velem a kapcsolatot.
    Esetleges további kérdés esetén a Steam profilomon keresztül többet olvashatsz rólam.
    (https://steamcommunity.com/id/itslenh/)

    Kapcsolat:
    Discord első körben, hogy picit beszélgethessünk.

    Elérhetőségem:
    justrivail (Discord)

    Ha felvettél, kérlek írd meg itt hozzászólásban a nevet ami alapján be tudlak azonosítani.

    Levente

Új hozzászólás Aktív témák