Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
Új hozzászólás Aktív témák
-
Wade0303
aktív tag
válasz
Krissz80 #33811 üzenetére
Nem minden dual layer DoVi file FEL. Van MEL is, azokból lehet, sőt érdemes is p8.1-et konvertálni.
A p8.1 az single layer, mégpedig HDR10 alapsáv + RPU. Kizárt, hogy igazi p8.1-ből bármilyen FEL-t jeleníts meg mivel nincs benne FEL, ráadásul az LG C2 nem is támogat FEL-t, erre hardveresen képtelen, nem valami kijátszjató firmware tiltásról van szó.
Az elképzelhető, hogy a statikus MEL-t vagy akár FEL-t is tartalmazza a kitudja milyen módon buherált p8.1 fájlod, csak a profil flag-et 8.1-re erőltetted muxoláskor. Ettől még nem lesz igazi p8.1 ha ott van benne a kiegészítő sáv is.2 videosáv- 1 videosáv kérdésre: mp4-ben támogatott a dual track dual layer formátum tehát a hivatalos UHD BD lemezekhez hasonlóan külön video track tartalmazza a kiegészítő FEL vagy MEL sávot és ezen van rajta az RPU is. Ilyenkor ebből a 2., kiegészítő videosávból lehet exportálni az RPU-t.
Az mkv csak single track formában támogat dual layer-t, ezt sem hivatalosan, de Androidon dekodolhato. Ilyenkor 1db videosáv tartalmazza a base layert, FEL vagy MEL sávot és az RPU-t.
Mindkettő formátum képes a teljesértékű, módosítatlan FEL-t hordozni, csak a felépítés különbözik, a tartalom nem.[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
● A topicban tilos a warez mindennemű formája!
Ennek értelmében nemkívánatos témák:
- filmek, sorozatok torrent- és egyéb letöltőoldalakon való fellelhetősége
- ki, mit, hogyan, mikor, milyen minőségben warezolt magának
- a különféle release-ek, illetve az azokat készítők munkásságának kitárgyalása
- másolási és egyéb védelmek kikerülése, rip-készítés, letöltött tartalmak konvertálgatása, szerkesztése
- Újszerű Lenovo Yoga Pro 7 Profi Ultrabook -30% Ryzen 7 7835HS 8Mag 16/512 2,5K RadeonT 680M 2GB
- DJI NEO Fly More Combo (FMC) drón szett - 2 év Care Refresh biztosítással
- GAMER PC / Ryzen 4500 / 16GB / 3060 Ti / Fractal / TUF B450
- ÚJ HP EliteBook 845 G11 - 14" WUXGA IPS - AMD Ryzen 5 8640U - 16GB - 512GB - Win11 - 3 év garancia
- RTX 4090 / 4080 (Elsősorban TUF, Strix)