Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz TheNewDawn #23690 üzenetére

    Először próbálj meg az eredeti témára reagálni, ne a tereléssel foglalkozz. Majd ha ez sikerül, akkor visszatérhetünk a diskurzusra. Engem nem érdekel, hogy szerinted a 8600-at melyik i7 nyomja le teljesítményben, vagy sem, nem erről szólt a téma, tessék értelmezni a diskurzus elejét, vagy csendben maradni. Ráadásul az általad példának hozott i5 tökre nem idevaló, lévén desktop proci, ez meg itt ilyen laptop-izékkel foglalkozó topik. Most jöhetnék én is mindenféle szerver procikkal, amik bizony odacsapnának a kis kedvencednek, de ez még mindig gaming laptop topik, szóval mi lenne, ha megpróbálnál a témánál maradni?

    Remélem, Muerte töröl innen minden ilyen szart, ami az utóbbi pár órában összejött itt, mert sok értelme nem volt megpróbálni megérteti veled a témát.

    **********

  • Pocok256

    veterán

    válasz TheNewDawn #23690 üzenetére

    Én nem tudom mikkel.játszol de nálam 99% ban CPU limit van minden játékban és.rohadt idegesítő. Főleg egy.nagyobb csata alatt mikor berogy a fostalicska i7 ami gépembe van. Konkrétan ha vehetnék gépet csak a proci miatt vennék egy 6-8 magosat mert a 1060 elég viszont a i7 hozzá rettentően gyenge, gpu kB malmozik a multi játékok többségében. Ez saját személyes.tapasztalat. Ha meg véletlenül multitaskolnék is játék közbe, egy stream nézés, vagy csak nem akarom bezárni a fejlesztői környezetem azért a fél óra játékért... Tök esélytelen, mert az i7 többnyire annyira.gyenge harmat lepkefing, hogy az zseniális. Tényleg tolj már egy kis ow t ugy min grafon 120fps minnel nem tudsz mert nahy csatákba lerobban a CPU... Egy nyomorult destiny is.képes megfektetni a gépet.

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák