Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz t1 #16045 üzenetére

    Én az oldalukkal küldtem egy ajánlatot, hogy leteszek most 20k foglalót az órára, és a maradék 30-at meg majd 10-e után fizetem, mert nem volt betervezve, hogy én a hónap végén órát fogok tenni. Ez volt múlt csütörtökön vagy pénteken. Pont bejött egy használt Suunto Ambit2 R, amire már régóta vártam. Azóta nem írtak semmit, ma láttam, hogy már nincs fent az óra a használtak között, szóval elvitték. Hát kicsit felbasztak vele, de túlteszem magam rajta. Mindenesetre fure, hogy arra képtelenek, hogy visszaírják, hogy bocs, de nem foglalózunk, vagy hogy már eladtuk másnak, stb... Ezek alapján el tudom képzelni, hogy garancia érvényesítésre vagy elállásra is hasonlóan reagálnak, ha nem személyesen megy oda az ember. Ezzel kapcsolatban mindenképp érdekelnének mások tapasztalatai, mert leginkább ettől függ, hogy veszek e tőlük még bármit. A csuklós pulzusmérőmet tőlük vettem 30k-ért, meg kérdeztem tőlük már másik órával kapcsolatban is. Akkor nem volt gond, másnap válaszoltak, és amúgy is megbízható boltnak tűnt, ezért nem értem, hogy most mi van. Szerintem írj nekik nyugodtan.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák