Új hozzászólás Aktív témák

  • dabgergo

    őstag

    Na megvan a 75/1.2: eddig nagyon bejön, így kevésbé hiányzik a fullframe gép :) gyors az AF és eddig elég pontos, rohadt éles, ami külön tetszik az a rekesz állító gyűrű, sokkal jobban jár mint a másik 2 obimon, kicsit nehezebben így véletlen kisebb eséllyel tekeredik el és olyan jól kattan. Még tesztelgetem de ez gyerekek fotózására baromi jó lesz, ez a fókusztáv is nagyon bejön. Egyedül a mérete sztem a hátrány, de mindent nem lehet... számomra nem vészes amúgy.
    Ja és valahogy az eye af is mintha ezzel az obival gyorsabb lenne.
    Megnézem melyik firmware van fent, asszem jött vmi frissítés, lehet az még gyorsít.

    Stauffenberg: köszi igen tesztelgettem az AFC beállításokat de még nincs egyértelmű konklúzióm, te gyerekek fotózására milyen beállítást használsz?
    Illetve nem teljesen egyértelmű h ezek a beállítások az eye af-re is hatással vannak-e vagy csak a "sima" AFC módokra?

    randras_83: köszi, ez jó hír, lehet h tényleg jobb az AF mint a D750, most 75-össel már kezd ez az érzésem lenni amúgy. Nem adom fel, ezek szerintem csak kezdeti nehézségek.

    arn: nekem is ez volt amúgy a reakcióm h hagyjuk már ezt a hinta dolgot :D de teszteléshez amúgy pont jó.

Új hozzászólás Aktív témák