Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz #74459392 #14170 üzenetére

    Mivel a linkelt oldal mögött lévő cég gyakorlatilag a Samyang objektívek hazai beszállítója (mindenki rajtuk keresztül rendeli állítólag) nyugodtan rendelhetsz tőlük, de és itt a de! Már másodszor fordul elő, hogy rendelek tőlük valamit és a netes rendelésre nem reagálnak, csak miután telefonon rákérdezek, hogy most akkor mi a túró van, kapom a hebegő habogó választ, hogy még nem volt ideje a kollégának megnézni, meg húúúúú tényleg, már látom, stb stb, de ha bemegy valaki az üzletbe, a kutya be nem teszi oda a lábát. Hogy mi a franctól nem érnek rá nem tudom.
    Ide kapcsolódó történet, hogy Pénteken gondoltam egyet, hogy veszek egy 85/1,4-es Samyangot a készlet információnál zöld lámpa, hogy készleten van. Egy órával a visszaigazoló email után telefonálok, hogy na most akkor hogyan tovább, erre nagy kutakodás meg készlet nézegetés után jön az infó, hogy hát fuji X bajonettel nincs készleten, de Augusztus végére, 60 nap alatt meghozzák. Na mondom ácsi, ilyen hosszú várakozás idő nekem nem kóser, addigra már lehet hogy mégsem fog kelleni, erre a duma, hogy akkor ez esetben mindjárt megkérdezi, hogy kell-e előleg vagy valami, hogy biztosan elvigyem amit rendeltem és majd visszahívnak. Na azóta is hívnak. Igaz ma nincsenek nyitva, a Pénteki beszélgetés meg zárás előtt (13 óra) nem sokkal történt.
    Kíváncsian várom a fejleményeket, mert közben találtam egy másik üzletet is (DigiVilág) ahol szintén készleten lévőnek jelzik, de ott is zárva vannak a hétvégén, így nem tudtam még rákérdezni.

Új hozzászólás Aktív témák