Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz bodnar123 #24964 üzenetére

    " A division nem feltétlen tudás kérdése. Ha átlagban több meccset nyersz mint vesztessz egyre fentebb mész".
    Ezt most így nem tudom értelmezni mire gondoltál. Meg ha több gólt lősz mint az ellenfél akkor valószínűleg nyerni fogsz.Meg ha nem kapsz ki wl-ben 30 meccsen akkor top100 leszel.

    Játszottam már 80as csapattal fullos ellen mikor ikon swapoztam. Nekem hiába próbálod elmagyarázni, hogy gyengébb csapattal nem nyerhetsz erősebb ellen mikor swapnál én is nyertem egy csomó meccset.Meg rajtam kívül többen is.
    Kristóf még tolt wl-t Magyar csapattal is ha jól rémlik.(vagy csak akart?) Kérdezd meg, hogy végzett.
    Egész évben mindenki panaszkodott többek között itt is, hogy amikor jött egy sima gold csapat attól kikapott , de egy a sajátjánál erősebb csapatot elvert. Akkor az csak placebo? :D

    Bár kicsit fura, mikor azt írod te tudod miről beszélsz aztán meg, hogy májusban játszottál életedben először futot. :D Tehát magamat sem nevezném veteránnak de azért már 2 teljes szezont toltam le FUT-ban.Szóval kicsit nagyobb minta áll az én rendelkezésemre szerintem.
    :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák