Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz Nandinagy #24959 üzenetére

    Mi az hogy valaki alapból div 2-3-4? A division nem feltétlen tudás kérdése. Ha átlagban több meccset nyersz mint vesztessz egyre fentebb mész. Én májusban játszottam először életemben fut-ot. Tudom miről beszélek. Akkor nyertem ha valakinek hasonloan gold csapata volt és max kicsit volt erősebb csapata. Régen sima seasonsban 1-2.osztalyban voltam. A gyengébb (kb 10 +ponttal) játékosok értelmi képességét húzza le a játék szánalmasan. (pl blokkolaás helyett fény sebességgel elemeli a lábát a labda elől,vagy fénysebességgel odébb megy 10 métert a szerelés helyett)de minek magyarázom... Próbáld ki egy 80as ratingű csapattal. Játsz 5 meccset fullos csapat ellen és vond le a konklúziót. Amúgy épp ezért szánalmas a játék. Mert ha a valóságban a Barca kiáll egy Betis ellen akkor nem 10 gólos a különbség. Itt meg ilyen csapatkülönbségnél ha valaki odafigyel 10+ gólt simán lő. A kedvencem az, hogy játszok friendlyst, és jön egy gold csapat. Jófejségből gólt akarol vele rúgatni. A kapusommal ott huzogatom előtte a labdát próbálom neki passzolni, ziccert engedek. Kb 5-6. próbálkozásra jön össze a gól. Bezzeg ha jó csapat ellen megyek. A kapus simán odapasszolja az ellennek a labdát. Nem a jó játékost erősíti a játék, hanem a gyengébbet húzza le. Amúgy a játékos alatt nem a fifázó emberre gondoltam, hanem a kis bábukra a pályán. ;)

Új hozzászólás Aktív témák