Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [-HERO-]

    senior tag

    válasz [-HERO-] #2161 üzenetére

    Valami ilyesmire gondoltam, de sajnos sehogy nem tudom előhívni hogy látszódjanak a vonalak :(
    Próbáltam az autotractort meg a gps-t is de szintén semmi eredményt nem sikerült elérnem :D

    [link]

    ### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

  • Fel

    addikt

    válasz [-HERO-] #2161 üzenetére

    Ha tudod, hogy mennyivel szélesítetted ki, akkor ugyanolyan szélességen bevetheted fűvel. De talán nem ez a legjobb megoldás..

    Az alap munkaerő kiváltására létezik pár mod:

    - AutoCombine betakarításhoz, és AutoTractor egyéb munkákhoz. Ezt a kettőt nem nagyon ismerem, mivel nem használom egyiket sem.
    - Courseplay - Ezzel tulajdonképpen mindent megcsináltathatsz, amit Te meg tudsz. Azon alapszik, hogy útvonalakat rögzít (munkafolyamatot), és azokat ismételtetheted automatikusan. Hogy kezdőknek való-e..? Hát.. valahol el kell kezdeni.. Mindképpen ismerkedni kell vele, és kitapasztalni, mit hogyan érdemes, de talán a leghasznosabb script.

    Ajánlottak még:

    Inspector- A képernyő bal felső felében jelenít meg infókat járművekről (Milyen eszköz van csatolva, százalékosan a töltöttséget (termés, vetőmag, stb.))

    Follow Me - A nevéből következtetni lehet arra, hogy mire való. Különbözőmunkafolyamatokat végző gépeket "utasíthatsz" együttműködésre. A kezelése, beállítása egyszerű (a leírásnál részletesen ki van vesézve).

    Alignment Helper - Ezzel a kis hasznossággal azt tudod csinálni, hogy az adott járműhöz rendelhetsz két párhuzamos vonalat (célszerű a munkaszélességre belőni), így segítve a szépen végzett munkát. Nekem pl. műtrágya, vagy hígtrágya szóráshoz nagy segítség volt, mert így már nem kacsázok annyit a földeken...
    Ismétlem, a járműhöz képest fogja jelezni a beállított szélességet, nem pedig a földhöz (utóbbi jobb lenne, de ilyen modot még nem találtam..).

    Ui.: "Műtrágya után a föld sötétebb lesz, de aztán a permetezés már nagyjából saccra megy" - A játék logikájából adódóan, ennek semmi értelme... Ha egyszer már elvégeztél egy olyan folyamatot, ami növeli a terméshozamot (kapott egy sötét textúrát a föld), akkor plusz egy már nem ad semmit... Röviden, teljesen fölösleges műtrágyázás után permetezni. Mindegy melyik módszert választod (trágya, híg trágya, műtrágya, permetezés) ugyanannyi bónuszt jelent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák