Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz proci985 #2849 üzenetére

    hááát, TLDR lesz, és atom off :)

    - először készült a tető, mert nem lehetett nyáron kilépni a teraszra, odaragadtál a kőhöz. Kiraktam egy szekrényt kerti cuccoknak, Keter, leolvadt a felső polc tartója :D Ekkor jártam utána, hogy van ilyen K1.0 üvegnek megfelelő 5 kamrás polikarbonát, infraszűrős, és alatta hidegebb lehet. Megcsináltuk, olyanra hogy ha akarom, be is építhessük.
    - két év múlva egy helyi profi barkács szakival megcsináltattuk olyanra, hogy derékig hajópadló, onnan nyitott, meg ajtót raktunk a keretbe, de egy beltéri nem szigetelt ajtót, télen a nyílást 10mm normál polikarbonáttal becsavaroztam.
    - később addig ment a huzavona, meg a nyavajgásom hogy a derekamnak kell egy jacuzzi tisztán gyógyászati célból (covid alatt nem mehettem fürdőbe sem), hogy nekiálltunk még egy réteg hajópadló, szigetelés, és a polikarbonátok helyére beépült a nyíló-bukó ablakok, szigetelés a falba, rendes kültéri ajtó meg ilyenek
    - ezután kiderült, hogy télen egy 1000W radiátor úgy tudja 18fokon tartani (kint -5 - -10) hogy 0-24 fűt, és kicsit drága lesz, ezután már ment a gondolkozás, hogy mi lgyen, mert ha nem fűtünk nem jó télikertnek, se fitnessnek, se semmire, és amikor kiköltöztem a simmel, akkor jött a klíma, és így már fullos.

    Végülis ez 13 év sztorija :D

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák