Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz gippazoid #57354 üzenetére

    szerintem a jelenlegi (FTTB) hálózaton is tudsz jobb netre előfizetni a tv piszkálása nélkül.
    itt a hangsúly azon van/lesz, hogy a technológia más lesz, mint korábban és az viszont érint már 3 szolgáltatást.
    mivel a digi részéről is vannak technikai változások, így neki ezt kell csinálnia.
    plusz valószínű te vagy kisebbségben, hogy olyan csomaghoz ragaszkodsz, ami már nincs is és a legtöbb efinél ez már kikopott.
    ők ezt látják szépen ott bent és 1-2%-nyi efiért nem lesznek álmatlain éjszakáik, hogy ki kell majd dobni őket abból a csomagból.
    ráadásul meg is tehetik gond nélkül (nincs hűség).
    az efik nagyobb %-a meg majd örül a jobb netnek és a több csatinak, alig drágább áron

  • DonMaster

    addikt

    válasz gippazoid #57354 üzenetére

    nem teljesen
    1. megszünt az a tv-s csoamg amiben vagy
    2. megszünt az a net csomag amiben vagy
    3. nincs hüséged

    4. elsö hárombol adodik hogy bármikor átrakhatnak az uj most elérhetö csomagokra mégha ez árban több is lesz mivel nincs hüséged, az hogy a tv is nagyobb csomagba kerül de a net is, most az más kérdés, hogy emiatt neked havi+500ft lesz a kiadás, de nem tehtsz elene semmit, pont a felsorolt okok miatt. ha lenne hüsséged akkor nem tehetne fennébb de mivel nincs igy azt csinál amit akr max nem fogadod el és lemondodn, nyilván ezt nem akarja, de hogy áttegyen automatán az uj csomagra azt emgteheti az ellen nem tehtsz semmit.

Aktív témák