Hirdetés
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Clair Obscur: Expedition 33 teszt
- Mandragora: Whispers of the Witch Tree teszt
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- Elden Ring
- PlayStation 5
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- Last Epoch
- Xbox Series X|S
- Diablo IV
-
GAMEPOD
Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)
Aktív témák
-
4Grider
nagyúr
válasz
Daróczi #62294 üzenetére
Figyelni kellene az adott csatornák diagnosztikáját. Széteséskor a jelszintben vagy a jelminőségben történik drasztikus változás? Ha nem, akkor már csak a tv tunerja marad. Az kiváltható a Digitől kért hd boxal, bár sokan rühellik lebutítani vele a saját tv-jüket, de megmutatná, hogy tényleg a tuner háklis-e.
-
4Grider
nagyúr
válasz
Daróczi #62151 üzenetére
Az egyik ok lehet Digis is, akkor jellemzően a hibajelenség pont az óra megfelelő perceiben jelentkezik (ha azonos adón pont egy óra múlva nézed a műsort, akkor is szét kell essen). Ebben az esetben jelentsd be hibára pontos időpontot megadva.
De a leggyakoribb ok, hogy egyes tv-knek túl erős az a jelszint, amit a lakásokban elhelyezett médiakonverterek előállítanak. Az ont-okon és ftth receivereken ez nem állítható, utána viszont a koax ágra helyezett állítható csillapítóval viszont igen. Filléres eszköz, könnyű beszerelni. Nem minden tv egyformán háklis a túl erős jelszintre, ezért ajánlom az állítható csillapítót.
Aktív témák
1. Olvasd el a téma összefoglalót!
2. Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik. Nem a műholdassal és nem az internet szolgáltatással.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Renault, Dacia topik
- Gitáros topic
- Milyen videókártyát?
- Motoros topic
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- Autós topik
- Clair Obscur: Expedition 33 teszt
- További aktív témák...
- HP ProBook 455 G3 AMD A8-7410 AMD Quad Core Radeon R5 Graphics + Radeon R7 M340 2 GB dedikált VGA
- 2027.-ig GARANCIÁLIS Macbook Air M2 gyönyörű állapotban eladó (100%-os akkuval) MAGYAR billentyűzet
- ÚJ Lenovo V17 G4 - 17.3" FullHD IPS - i5-13420H - 16GB - 512GB - Win11 - 3 év garancia - MAGYAR
- HP EliteDesk 800 G5 TWR / i3-9300 - i5-9500 - i7-9700 / 2 X NVMe / USB Type-C / WIN 11 / 27% számla
- Iphone 15 Plus 2.5 év gyártói garancia, 100% akku, doboz+számla!
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 8GB COOLER MASTER CMP 510 CM 750W
- Csere-Beszámítás! Kezdő Gamer számítógép. I5 6400 / GTX 1060 3GB / 16GB DDR4 / 250SSD + 1TB HDD
- Samsung Galaxy A05s 64GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Intel X540-T2 dual-port 10GbE RJ45 hálózati vezérlő (10Gbit, 2 port, áfás számla, garancia)
- SAMSUNG DDR4 REG ECC 32GB 2400MHz RDIMM szerver RAM modulok, nettó 12991Ft+ÁFA, 1 év gar., több db
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest