Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunnymarcell

    aktív tag

    válasz Cadal #18507 üzenetére

    Nincs sok CMWW tapasztalatom, de tulajdonképpen folyamatosan nyomva tartod a bal gombot (energy twister) shifttel ott, ahol a legtöbb mobot sebzi, vagy a fő championra, és nyomogatod az 1-2-3 gombot nagyon gyorsan.

    Ha frozen vagy desecrator jön alád, elnyomod a teleportot.

    Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

  • abéla

    senior tag

    válasz Cadal #18507 üzenetére

    Ahogy alant Andrish is írta nyomjad ami a ujjadból kifér :D , persze emellé még teleportálj is, meg telepítsd a twistereket, meg azért kicsit az armorra is figyelni kell, ha meg jön egy refi/szemét affix-es, akkor meg gyors inventoryban item-váltás és persze az armor is legyen fent. Szóval unatkozn inem fogsz, az tuti :D .

    Még annyit, hogy, ha diamond skinnek, ha a crystall shell runája van bent (talán az új patch-csel leváltható mpl10-en is, a refis lájtulás miatt) akkor csak a frost+chain react-ot érdemes nyomatni folyamatosan, diamon skint csak, ha elfogy vagy előreláthatólag leütik (plague, ranged, molten, stb), így gyorsabb lesz a fagyi/chain, mivel nem kell a wizednek a diamondot is megidézni (feleslegesen).
    Persze, ha a diamond shards rúna van bent, akkor nyomatni kell azt is, mivel azzal össz. akár +10-15% dps lesz (1/2-1 mp-ként +210%dmg).
    A 3 alapgomb (diamond sk+frost+chain) nyomogatásában érdemes valami ütemet tartani, úgy kevésbe kell megosztani arrafelé is a figyelmed.
    Kb ennyi, nem őrdöngsség, de kell némi gyakorlat, meg edzett ín-hüvely :DDD
    És szívesen, remélem kedvet csináltam, hogy átaljatok páran a fagyos oldalra :))

    Sirandrish
    : Fraps+Vegas, ha nem nagyon vágod, effektezed + zenével sem bohóckodsz( mint én az első vidiknél, hogy összehozni a zene ritmusát a játékbéli történésekkel :D ), akkor ugye le kell futni a köröket + 1-2 óra ( és ennek nagy része a render + feltöltés).
    Persze, ha már van véletlenszerűen sok anyag, akkor még válogatni / kiollózni a jobbakat, stb.;
    kb 10min youtube vidi átlag sum. 1 óra

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák