Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz haller26 #89732 üzenetére

    Tehat. ha elvitted a Season Journey-t Conquerorig most season 5-ben, akkor kaptal egy plusz ladahelyet es igy 2 van a masodik tabon.

    (Keszultem a patchre ;]
    Ugye a leg poitonoket vegre be lehet majd zuzni es Forgotten Soul lesz belole.
    Meg regebbi kep, amit talaltam, hogy egyertelmu legyen hany helynek kell lennie)

    #Sarpac: joshua mar elmagyarazta, hogy ertettem :)
    De akinek nem fulik a foga a tobbi Conquesthez, annak pont kell a stashhez, vagy a Guardianhoz mivel oda 2 (Gurdianhoz meg 3) kell.
    Masreszt meg van aki gyujtogeti az achievmenteket meg az ilyeneket (pl en is nonseasonban 92%-on vagyok achievementekkel, csak a k#$%g Set Dungeon beleronditott, amugy 98% korul lenne)
    Mondjuk a conquesteket pont nem gyujtom, egyreszt mert ruhellem a HC-t, masreszt az annyira nem latvanyos, mint a nonseasonos osszesitett.

    Szerk2 #haller26:Na majd jol felhuzatom majd veled lehet a DH-mat, hogy gyorsan letoljam a ladahelyet. ;]
    Ha marad PTR szerint, akkor ez elegge rekord lesz (s5 nem volt annyira egyszeru azert, ott nyitastol 11 nap volt nekem elerni), itt ha celiranyosan megy az ember (meg persze felhuzzak, segitik), 1-2 nap alatt meglesz kb.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák