Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    Köszönöm mindkettötöknek!Igen, amit most lättok karilapon az pubos dh, meg nem raktam ät a cuccokat gr-re.(vagyis a bracer az alap, a visage fejest nem szoktam betenni mert akkor nagyon kevesnek erzem a hatred-et).Es igen ahogy barto is mondja, mindenen van disc, erre külön ügyeltem.Thrill of the hunt is benn a cull the weak miatt, a raketäs is mindig benn van, pubra szoktam vinni a blood vengeance-t amugy meg az awareness-t szoktam beällitani vedelem miatt.Egy hf amu az nagyon kellene, mert amugy etlich-kel megyek vagy most koväcsoltam egy uj hf amut amit csak a statok miatt raktam be, tök haszontalan a skillje (szerintem).

    Idäig 73at hoztam le vele.Nekem igazäbol a jätek mechanizmusa lenne fontos, vagy hogy ti hogy mentek.En megyek elöre es amint meglätok valamit a kepernyö szelen mär elkezdek löni ezerrel.Gyanitom, hogy sokkal jobb lenne ha kicsit bekommandoznek a tömegbe elöre, hogy sok mobot triggereljek aztän meg vissza igy nem 2-3 mobra pazarlom el a sok hatredet hanem mondjuk 10-20-ra.

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák