Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Elims #8219 üzenetére

    Nekem a Dockin D fine idáig nagyon bejött. A hangja méretéhez képest valami elképesztő. Elég jól adja a basszusokat, az akkumulátor is nagyon sokáig birja. A hangerő is elképesztő, néha ha új emberek találkoznak általában nagyon meglepődnek mire képes ez a cucc. Én még fekete pénteken csaptam le rá, úgy elég jó vétel volt.
    A JBL Xtreme szintjén van a Dockin tudtommal, és powerbank funkciót is képes elátni.

    Összeségében nagyon jó cucc, és ezért az árért a lehető legnagyobb teljesitményt kinálja ár-érték arányban. Mikor a haza árakat néztem, akkor azért meglep mennyire drágán kinálnak például egy JBL Charge 4-et. Nekem 114 Euro volt postával fekete pénteken, ami átszámitva 38500 ft.

    Igazat megvallva ez se tökéletes, talán nagy hangerőnél képes a hangszórón a rács rezonálni. Ritka jelenség, nem fordul elő sürün, a másik hogy basszusba nem megy le olyan mélyre.

    Amúgy a Dockint lehet használni jack kábellel is, ha haverodnak ez számit. Én úgy átlagba ár-érték arányt alapján vásárlok valamit.
    Egyik régi haverom a tronsmart T6 plus vásárolta 25E magyar forintért, szerintem a Dockin fényében egyáltalán nem éri meg az árát. Még nem olyan rég irtam ide, volt lehetőségem összehasonlitani őket. Ég és föld a különbség, persze méretbe se egy kategória.
    Szóval szerintem a T6 plus max 15E forintot ér az én szememben, elég sok konkurencia van jelenleg a piacon. Onbeat 500 is 12E forint, amiért elég jó vétel. És sokkal jobb hangja van mint bármelyik tronsmartnak. A T6 plus ugyan torzit, egyszerüen nem jó a hangképe...Számomra élvezhetetlen. Ha olcsón kell valami akkor már inkább divoom...
    Divoom onbeat 500 12E-ért nagyon jó vétel, esetleg 20E alatt lehet venni europai raktárból Doss Sound XL-t amiről eddig még csak jókat hallottam.
    Én jelenleg a Charge 2+-t és egy Dockin D Fine-t használok. Mind kettőnek remek a hangja. Tisza hangzást, szép basszus minden ami kell.

    Sajnos tegnap is szét voltam esve, 39 fokos lázzal nyomom az ágyat bekaptam egy mellhártya gyulladást, igy nem mindig figyelek oda teljesen a helyes irásra. Meg már irtam angol billentyüzetem van, egy régi massziv darab. Dell a tipusa. Volt pár Genius billentyüm, de 2-3 éven belül mindegyik csődöt mondott. Ez már meg simán van 1 kg elég massziv darab. Úgy érzem az örökkévalóságnak tervezve, azért a pár ékezetért nem veszek 3000 ft-ért megint valamit ami 2 év múlva valszeg tönkremegy.

    (#8220) Williamgrant
    Bocs csak már megszoktam hogy ilyen emberek vesznek körül, nem bántásból irtam amúgy. Végül is egy céllal vagyunk itt hogy jó hordozható hanszórót ajánlunk az embereknek. :))

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák