Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    Topikgazda

    válasz R3laX #17687 üzenetére

    Tegnap néztem rá megint a chart-ra, elképesztő, hogy még mindig ilyen sokan játszanak vele peaktime alatt.


    Lényegében amióta ingyenes volt, kb ugyanannyi a játékos, mint előtte, amit kicsit azért érdekesnek találok , ha őszinte akarok lenni. XD

    100e játékos mikor ingyenes, mondjuk legyen 10e ( a könnyebb számolhatóság végedt ) előtte. Tehát 90e játékos plusz. Nah most ez a szám ugye csökkent olyan 20e játékossal, akkor 70e játékos megvette a játékot? Ezt így elég soknak találom azért. S azóta is szinte konstans 80e a játékosszám peaktime ideje alatt? Elképesztő, ha ez igaz.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

  • sixpak

    nagyúr

    válasz R3laX #17687 üzenetére

    Csak kipróbáltam, kíváncsi voltam, hogy mit hoznak össze, de nem hibáztatom őket, ebben van a pénz.
    Amúgy abbahagytam már, nem nekem való, de érdekes megoldások vannak benne, csak a körítés alkalmazkodik a mai trendekhez...pontosan úgy mint a BF2042, csak a Battlefieldnek nem áll jól, meg balfasz módjára is csinálják.

    Nem vagyok ellentmondásos, ez nem akar többnek látszani, mint ami valójában.
    Az Apex sem...
    Nézz rá bármelyik korábbi részre és tedd mellé ezt a....
    Nem is muszáj a BF3-at, mondjuk a zseniális BF1-et.
    Vagy van, aki ezt fejlődésnek fogja fel?
    Mert ez nem az, ez hullagyalazás.
    Én nem hibáztatom a Dice-t, soha nem tettem igazán.
    Egyértelmű, hogy kiadói nyomásra lett a hosszú, dicsőséges múlttal büszkélkedő szériából egy olyan félresikerült mutáns szánalom, ami kevés volt eddig a történelemben.
    Valami idióta EA-s faszszopó kitalálta, hogy majd felpörgetik a szériát, bevonzzák az Apex és egyéb BR címek játékosbázisát.
    De a játék régi, 10-20 éves rajongóit ez sokként érte, érthető okokból nem tudtak mit kezdeni a helyzettel.
    Azok a fiatalabb játékosok, akik véletlen kipróbálták, azok meg röhögtek egyet, hogy lol, mi ez a cringe szar, és mentek vissza a népszerű, fenszi játékaikhoz.
    Ezért megérte szembe köpniük magukat.

    De a helyzet ennél is szarabb, a CoD szintén ezt az utat tapossa, igazából sokkal durvábban rámentek erre a vonalra, ott minden battle pass reward és ingame stuff úgy néz ki, mintha 16 éveseknek csinálták volna....ami így is van, de a régi keményvonalas CoD rajongóknak ez nem feltétlenül nyerte el a tetszését.

    És akkor elérkeztünk oda, hogy jó, de akkor milyen AAA online shooterrel játszon az egyszeri BF2/CoD2-n nevelkedett illető?

    Megmondom: amit épp talál....aztán vagy leragad nála vagy keres tovább.
    Én keresek, de egyre inkább elengedem az online vonalat, egyforma hulladék mindegyik.
    Nagyon rossz látni, ami a játékiparban történik, én már a 10 évvel ezelőtti állapotokat is visszasírom.

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák