Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz geckowize #16181 üzenetére

    Nálam régen a cod2 ment nagyon, a 4 az valahogy kimaradt (vagyis nem kimaradt, mert azért abba is ment óra, de nem olyan sok), majd utána jött az MW2 AlterIW... Na ott megszűnt kb minden más játék (mai napig azt mondom, hogy a legjobb multis Cod valaha), kb csak azzal játszottam kb 2010-től addig, amíg végleg le nem döglött minden Mw2 multi próbálkozás. Ez kb pont akkor volt, amikor ingyenes lett a Bf3.. hát az eleje elég szenvedős volt Cod után, örültem, ha le tudtam valakit lőni. Szerencsére voltak "társak", akik már régebb óta játszottak Bf-fel.
    Én azt mondom, hogy mindenképpen úgy csapatban kezdd el játszani, és úgy hamar belejön az ember.

    Most amúgy nincs proci a gépemben, ezért egy kis apu-s gépet használok, tegnap felraktam rá a cod4-et, és nagyon durván elszoktam tőle. Örülök ha megvan az 1-es kd :D Pedig nem játszottam rosszul, Bf-ben közel sem tartom magam olyan jónak. Valahogy már nincs meg az a gyorsaság bennem, mint régen. Furcsa.
    Pedig igazából ha megnézem azt, hogy akkor milyen felszerelés állt a rendelkezésemre és most, akkor nagyon durva különbség van.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák