Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Don.Corleone

    aktív tag

    Sziasztok! Adott egy 2 éves S3, lejárt garival, legutóbbi frissítést szerettem volna telepíteni a szokott módon, óra-telefon töltőn 90% felett, wifi elérhetőség a szobában, majd az órán a frissítés 3/4 résznél megállt, 2 órán keresztül állt és utána bedobta a piros felkiáltójelet és hogy apple support... hivatalos apple szervíz instrukcióit követve próbáltuk az újraindítást, hiába, felkiáltójel most nincs hanem 10-12 sec apple logó majd fekete kép.. nem tudja betölteni a rendszert, vigyem be a hivatalos márkaszervizbe.

    Márkaszervíz bevizsgálta, kuka az óra, apple tud újat helyette 80K. Első reakciómat nem írnám le.. szervízben külön kiemelték mennyire szép állapotban az óra, de sajnos "van ilyen" hogy a frissítés kinyírja.

    Végső elkeseredettségben az lenne a kérdésem, bárkinek bármi ötlet mit lehetne vele kezdeni, hogy ne szekrény alatti támaszték legyen? :O :(

  • Don.Corleone

    aktív tag

    válasz st3v3np3t3r #669 üzenetére

    B***ki, ne már.. :( agyamat eldobom, hogy megveszel egy felső-közép kategóriás órát, ami most már arany értékével vetekszik, és jön egy frissítés és egyenlővé teszi egy darab kővel??!! Ez valami vicc?? :W Ja persze semmi gond, rendelem is az újat 170K-ért, ja nem...

    Átolvasva a Te történetedet, nekem itt több dolog is sántít:
    - én is beszéltem az apple szervizzel és bár a kolléga abszolút készségesen próbált segíteni, nekem csak a kényszerített újraindítást adta tanácsul - illetve ha ez nem segít, akkor vigyem be egy szervizbe ahol "néhány perc alatt szoftveresen újraindítják"
    - ő a szerviz központból csak tanácsot illetve szerviz helyszínt tud adni, ergó ez a távoli újraindítás nekem elég kamu szagú.
    - no felhívtam a legközelebbi hivatalos szervizt ami Győrben van és a kolléga azt mondta ők nem tudnak szoftveres újraindítást végezni, ezért tovább küldik svájcba az órát ami 3-4 hét és ennek megfelelő tízezres.. Egy pozitív rész, hogy ahol lakok ott is van egy boltjuk(egy cég, tulaj), ide vittem be és vizsgálták meg, illetve konzultáltak a győriekkel, majd a hivatalos apple szervizesekkel, akik az új készülék vásárlását javasolta. Én is javasoltam egy valamit nekik...

    Kíváncsi vagyok nagyon mire jutnak vele az iStyle-ban, drukkolok, jelezz mindenképp mi lett végül az órával, de ezek szerint ez a frissítés elég tudatos az apple részéről.

  • Don.Corleone

    aktív tag

    Sziasztok! Adott egy s4 és sajnos az akkumlátorja 85%-nál oda jutott, hogy kínkeservesen épphogy kibír egy napot használat mellett. Kérdésem az lenne, új szériába nem fektetnék nagy összeget, mivel tökéletesen kiszolgál a s4, mennyire éri meg bent akkumulátort cseréltetni? Esetleg valaki tud ajánlani szervizt, ami nem istyle? Hálás köszönet minden infóért. :R

Új hozzászólás Aktív témák