Új hozzászólás Aktív témák

  • Kabel15

    aktív tag

    válasz parandroid #45958 üzenetére

    Egyik ismerősöm most kapott karácsonyra laptopot WIN8 al, hát kirázott a hideg mikor azon kellet bármit is csinálni. A megbízhatóságnál nem arra gondoltam, hogy 10 év múlva jövő app ok is fussanak rajta, csak a wifi működjön 5 év múlva is és a kijelző se haljon meg, az aku is bírjon legalább 1-2 órát pár év múlva is. LG GPAD ot én is néztem. Viszont valamiért a formájával nem voltam kibékülve. Bár csak 1-2 percet láttam mert nagy volt a tömeg a boltban és eléggé zavart hogy mindenki ott lökdösött. De valamiért egy másik Samsung Tablet jobban tetszett. Az is hasonló árban volt. És nagyobb is volt a kijelzője. Viszont ha jól tudom annál nem full HD-s a kijelző. Bár ez ekkora méretnél számít? Mert nem biztos hogy 1080P-s filmeket néznék rajta. És ha gyengébb a minőség akkor gondolom a kép is rondább lesz egy 1080P-s kijelzőn mint egy 720P-s en.
    Valaki írta itt hogy Laptop. Van laptop om is. Csak ha nem muszáj nem cipelném azt magammal mindenhova. Sokkal kényelmesebb egy 500g mint egy 5kg gép.
    Most ezeket néztem ki:
    Samsung
    Asus
    Meg az LG GPAD.

    Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

Új hozzászólás Aktív témák