Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz szente #12564 üzenetére

    Ha lejjebb veszed az ellenfelek számát azzal lehet javítani a helyzeten. Az élességből amúgy persze áldozni kell mert ez azért nem az a szint amit a monitorodon látnál de valamit valamiért.
    Én még dk2-vel kezdtem a vr témát. Na az aztán tényleg pixeles volt míg a tv-men 4k-ba játszhattam volna a Project Cars 1-et de én mégis a pixeles dk2-őt választottam mert annyi pluszt adott a játékhoz. Azóta már a játékból is kijött a második rész, szemüvegből is a kereskedelmi forgalomba szánt és ugye van van ez a trükközés is hogy javíthatod a kinézetet. Külső progival akár 2.0 fölé is csak bírd vga-val. A lényeg hogy ez jelenleg szerintem már nagy királyság, max neked még újdonság de hamar megszokható. Az előnyök viszont az első másodperctől jelentkeznek.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák