Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz arkone #80567 üzenetére

    USA verziókkal ellentétben ebben a régióban (IS) ADS panelt kapott. Viszont elég jó cucc. Én egy VA paneles QLED -del együtt tesztelgettem különböző fényviszonyok között. Meg nem mondanád, hogy nem VA. Ahol gondok vannak, ott VA -t is bőven legyűri egy OLED.

    Vagyis úgy mondanám, hogy lágy hangulatvilágítás (meleg fényű LED) mellett már inkább az OLED -et szeretem.

    Nem zavar a DV hiánya, én például C1 -en sem használom.

    3 dolog van, amit nem szeretek:

    1. A saját OS, felület. Továbbra sem értem miért erőltetik. Már zavaróan és nem praktikusan egyszerű.

    2. Távirányítóra ugyanez igaz, mint az első esetben. Ezt én egy plusz távirányítóval oldottam meg. Nem rossz amúgy a hozzáadott sem. Akkumulátoros, ami napelemes módon, vagy akár USB kábellel is tölthető. Mellékesen jegyzem meg, hogy én még sosem töltöttem és fullon van szinte mindig.

    De!...ennél jóval olcsóbb kategóriában a TCL simán ad neked 2 távirányítót.

    3. 1 db HDMI 2.1 csatlakozás van, ami szintén vicces dolog ezen az áron. Bár egyelőre nincs túl sok játék, ami ezt kihasználja, de aki hosszútávon több új generációs konzolban gondolkozik, annak nem való ez a TV.

    Akinek ez a néhány fenti dolog nem probléma, és fényes/napos szobában szeretne játszani (egyebekre használni) annak szerintem jó vétel. Stabilan hozza amit kell, nem lassul be a menüje sem, remek fényerővel.

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák