Új hozzászólás Aktív témák

  • gegg

    tag

    válasz boost #12782 üzenetére

    PS4 el kezdtem mert gondoltam most ez van hivatalosan majd veszek ONE t is mikor megjelenik nálunk de nem bírtam várni amire rátett egy lapáttal a 360 után számomra megszokhatatlan PS controller és eladtam majd rendeltem is egy ONE t. Mikor kicsomagoltam és összeszereltem nagyon minőségi cuccnak tűnt.De amikor először ültem le elé hogy most jön egy COD maraton észrevettem a számomra igen zavaró hibákat mint például a kevés EU játékos ami miatt néha igen sokat kell várni és a random mód bezáródó COD(ilyet más játéknál nem tapasztaltam). Ami miatt legjobban bánom hogy váltottam az maga a kontroller amit nem is értek hogy sikerült ilyenre összehozni mert recseg ropog, RB LB gombok csak bizonyos ponton nyomhatók le és a legrosszabb az analóg kar mert sprintelés közben teljesen tönkreteszi a hüvelykujjad mivel a mélyedés és a recés rész között van egy él.
    Én ezek miatt bánom a vételt bár azt hozzá kell tenni hogy a kontroller analóg karja nyom a legtöbbet mert nálam a kényelem mindennél fontosabb még a 720p nél is pont ezért váltottam ONE ra csak nem azt kaptam amit 360 után vártam :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák