Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Medocsabi #101065 üzenetére

    Jaja :D A night vision booster is nagyon hasznos este, plusz ugye az UV lámpa és az UV Flare... Az elején mi sem mentünk éjszaka, azért ezres sebzésnél gyengébb fegyverrel este menni az éjszakaik ellen kicsit necces. :D Mondjuk ketten azért lényegesen egyszerűbb, el se tudom képzelni milyen lehet 4-5en játszani. :Y
    Érdemes is csinálni az esti irtást, hipp hopp jönnek a 30- 40 ezer pontok :)

    Ami idegesítő, hogy az egész kampányt együtt csináltuk co-op, és a küldetések fele az Én profilomba nem íródott bele. :( Bishi-nek 100% lett, nekem 53 és valami tök távoli küldetést dob be az Én mentésembe. Mondjuk ezt játék alatt ki is írta,hogy nem íródik bele a profilba, csak kérdés, hogy miért nem?

    :U Neked az automata nyílpuska meglett? Youtuben láttam egyik videóban, de nekünk nem adta még be. Lehet a Following kiegészítővel jön(arra még nem volt idő)?

    Mindenesetre Én nagyon várom, hogy jöjjön egy második része, jobb grafikával és fizikával, ugyanilyen változatos történettel.

    A Dead Island nekem egyik része sem jött be a Dying után. Próbálták leutánozni, de szerintem sehol sincs.

    (#101066) bulikavagyok

    Próbáltam rákeresni a storeban, de konkrétan a microsoft weboldal sem jön be. Ezt dobja:
    We're unable to complete your request

    Microsoft account is experiencing technical problems. Please try again later.
    De már két napja. Mi a frász baja lehet.

    Hogy kell törölni a cachet chrome-ba? Hátha az a baja.

    Igazából másik böngészővel sem jó. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák