Keresés

Aktív témák

  • Mr.Grincs

    veterán

    válasz tiv83us #20245 üzenetére

    Én a gépembe szeretnék BD combót vagy ha jó áron lesz egyszer akkor BD írót de ez is messze van még. Meg fele annyiból kijön mint egy asztali olvasó, vagy ps3 :DDD

     /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

  • HagaNRG

    őstag

    válasz tiv83us #20245 üzenetére

    A TV-kkel én is régóta szemezek.
    Mostanában tűnt föl, hogy két éve nyáron örültem, hogy 100-ért kaptam egy 82-es CRT-t, most meg annyiért bármilyen márkás alap 82-es LCD is megvan.
    Csak most kicsit másabb a helyzet, mint anno, ugyanis itt egy méreten belül nem gyenge áreltérések vannak így nem árt kicsit utánaolvasni, mielőtt tv vétel lenne.
    Most csábít nagyon egy Pana 42-es plazma, másfél éves, 350 ezres számla van róla és 120-at kérnek érte.
    Ahogy olvasom bizonyos méret alatt még felesleges a fullHD, nem fog kijönni a különbség. Az az igazság, hogy boxon kívül nem nagyon tudnám kihasználni még a nagy tv-t, ráadásul félek, még a DVD-k is csúnyábbak lennének rajta, mint a CRT-n.
    Azt hiszem várok még fél, talán egy évet is, lemaradni semmiről nem fogok, most meg komolyabb dolgokra kell a pénz. (nősülés, meg egyebek).

    Beírom ide is, ha valakinek van zsír állapotú Fifa 08, vagy 2009 akár, Miskolc, Nyíregy környékéről, légyszi írjon egy privet. (esetleg pest is szóba jöhet, ha a rokonokkal megbeszélem, hogy hozzák el nekem).

    Köszi!

Aktív témák