Keresés

Aktív témák

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy Fifa 07-et (de ettől fölfelé bármelyikkel ez a gondom) nem lehet a sima digitális paddal irányítani,
    PC-n Logitech PS2 replika joyyal nagyon profi voltam már benne, de itt az analóg kar pöckölését sehogy sem bírom megszokni.

    Nem tudom elhinni, hogy nem lehetne digitálisan irányíítani a játékosokat, köszi.

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Köszi az infot, végre egy fórum, ahol megmnodják, hogy nincs digit irányítás a Fifákban. (már annyi helyen krédeztem).

    Tehát akkro szokjam. (bízom bennetek, mert tényleg új vagyok az xbox tulajok között, konkrétan pár napos tulaj csupán és a Fifával egy órát össz-vsisza,ha játszottam eddig, anynira kiborított. De úgy rémlik, anno mikor PC-hez emgvettem a Logitech gamepadot, akkor az is nehezen ment a billentyű után, azt mnodtam, azzal soha nem leszek world-class verő, aztán mégis).
    Most meg még mindig annyira a kezemben van a PS2 pad elrendezése, meg digit. irányítása, hogy kséz bénaság, amiket levágok a 360-ason a Rainbow Sixben, vagy a Bad Comapnyban. Megmnodom őszintén, annyira kiborít, hoy eddig csak autós játékoka mentem rá, mert azokban van esélyem, másban nincs).

    Köszi szépen nektek, gyakoroljunk akkor!
    (ha van itt vlaki, aki Forzában még nem egy Raikkonnen szinten áll, szivesen versenyzek bármikor megbeszélés után-tegnap valami angol kölykök hadováltak a speakeren kesresztül aztán egy rendőr Borával úgy elvertek,hogy csak néztem)

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Várható most valami nagy név, aminek a demoja jön Live-ra?
    Új játékra most még nincs pénzem, de megnéznék én már valami új demot is. Tegnap is le akartam szedni a Bourne-t, erre tiltott idehaza.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz spammer #14277 üzenetére

    Köszi az infot!

    De az enyém nem flashes, így nem olvas írt lemezt. Tudom, hogy valahogy a winyóra lehetne másolni a torrentes demokat, de azt még nem olvastam át bővebben.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz antikarts #14283 üzenetére

    Köszi az infokat. AKkor megpróbálkozom a PC-s demo letöltéssel. (mondták már azt is, hogy egyszerűen csak egy USA reg. kell és akkor menni fog. De akkor mi a helyzet azzal, hogy nem a reg. után vannak a demok letiltva, hanem IP ellenőrzés van és a szerint osztja ki az elérhetőségeket. (de akkor nem értem, hogy hagyhatta egyáltalán bármelyiket leszedni, ha a hivatalosan magyarországról nem elérhető magyar IP-vel jelentkeztem be a LIVE-ra)?

    Tudom, hogy itt nincs warez, nem is warezolni akarok, de tud valaki olyan oldalt, ahonnan megbízható gyorsasággal szedhetnék le 360 demokat PC-re? (meg egyből nem enne gond a szabad hellyel sem, bár azt még nem tudom,hogy a DVD_re kiírt demot majd rá kell-e másolni valahogy a box winyójára-e)

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Akkor feladom a demopróbálkozást. Ráadásul csináltam egy usa és egy japán reget is, ahogy ms fórumokon tanácsolták,de amit eddig nem tdutam szedni, azt ezután sem tudok: not avaible in your area.
    Tehát csak van itt alami IP ellenőrzés,vagy valami. Remélem ki azért még nem rúgnak ezért.
    Nincs valaki aki FOrza 2-vel szokott inne live-on játszani? (de nem Raikonnen szinten)

    [ Szerkesztve ]

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Buldozer99 #14295 üzenetére

    Én benne vagyok a FOrza 2-ben. De nem vagyok profi nagyon. Most? Hogy kell?

  • HagaNRG

    őstag

    SziasztoK!

    Én azt hittme, hogy a GRID egy egész komoly szimuláció. Demoban sem épp egy Burnout játéknak tűnt. Egyelőre a Forza 2-t nyomatom, mint életem első Xbox játéka (egyben első konzolosa).
    Az marha nagy játék ám, lassan ott tartok, 2 éves fejjel, hogy életem legnagyobb autós élményei a játékhoz kötődnek. (valahol mondjuk azért szerencse).
    pl. Ma kétszer vertem totára a kocsimat a legegyszerűbb, problémamentesnek tűnő fullgázos oválpályán, mert a célegyenes előtt odavertema falhoz és pörögtem vagy -et. épp csak 1 métert kellet volna rükvercelni,hogy átguruljak a célvonalon elsőként, de kielőztek.
    Viszont azt nem értem a játékban, hogy bármelyik versenytípusban (vagy bajnokságban, vagy minek nevezzem), amik általában 3 pályából állnak nem az összesített eredmény szerint dönti el nyerek-e a legvégén, hanem simán, minden futamot nyerni kell?
    Nem hiszem el, hogy a 3 versenyből nem elég 2 első helyezés és 1 második, hogy vigyem a fődíj autót.
    Azért régen volt egy Viper Racing nevű csodaszimulátor PC-n, abban is összesítetteket nézett a game.

    De angyon nagy játék, kegyetlenül élvezem, annak ellenére, hogy grafika nem is annyira nextgenes. Ezek után lehet, hogy egy GRID is be fog jönni, de a demo drift pályáját egyszer próbáltam ki, annyira elkapott az első driftes NFS feeling, hogy többet nem is volt kedvem elidnítani. (ergo az NFS-ben sem azok votlak épp a kedvenc részeim).
    MEg szép a grafika, de valahogy nekem ez a sárgás árnyalat minden pályán nem jön be, de lehet én vagyok a hülye és nem is sárgás.

  • HagaNRG

    őstag

    Viszont leszedtem LIVE-ról tényleg csak mert már nincs más cím, ami kicsit is érdekelne egy repszimulátort, az Ace combatot.

    Én PC-n rühelltem az összes repszimet, talán utoljára még '97-ben próbálkoztma 1-2-vel, mikor volt egy új joystickom, de azóta semmi.

    Namost ez a játék, konzol révén nyilván inkább arcade, mint egy Flight Simulator, de a 82-es TV-n nézve a a menő hangzással annyira magával ragad az élmény, hogy szitne akaratlanul is forgatom a fejem repkedés közben. Ez a gamepad meg mintha csak erre lenne kitalálva, no perc alatt megszokja az ember az irányítást, minden magától értetődik, ami billentyűzettel, de akár karos joyyal is annyira esetlen volt régen.

    Másik érthetetlen kedvencem a Top Spin 3.
    Az a grafika, meg a hangulat, a labda pattogásának hangja valami hihetetlen. Komolyan fontolgaotm, hogy megveszem a játékot.

    De ezelőtt egy évvel, mikor csak a Fifával, meg a COD4-gyel voltam hajlandó játszani azt mondja valaki, hogy most egy repszimulátor, meg egy teniszjátékról fogok áradozni, kiröhögtem volna. Ráadásul mindkettő pont az a fajta játék, amikkel az ember bármikor reülhet az ember félórát kikapcsolódni és nem a végigjátszás fog motiválni, hanem maga a játékélmény. (bár érdekes mód a COD4 pont az a játék volt még nálam utoljára PC-n, amitől elsre hanyatt estem az élmény miatt, aztán egy egész nap alatt végigvittem, majd azt mondtam ez ennyi, soha többet nem fogom elindítani. Mégis úgy adódott, hogy rendszeressen elővettem ugynaazt a kedvenc 2-3 pályát és gyaktam a terroristákat legnehezebb fokozaton, magáért a játék élményéért).
    Na ennyi, nem offolok itt, mert lehet senki nem kíváncsi egy eddig soha nem játszós, msot meg egy hete box tulajjá és újra játkbuzivá lett tag ömlengéseire.

    Minden jót nektek!

  • HagaNRG

    őstag

    Viszont még PC_s korszakomból (1 héttel ezelőtt, mint mondtam:) nagyon nagy irigyelt cím volt a konzolos társadalomtól az MX vs. ATV. HÁt az nagyon nagy csalódás a demo alapján. Átlagos grafika, átlagos aracade játékmenet, idétlen irányítás,

    Esküszm, hogy 2000 táján a Motocross Madness 2 ugyanezt tudta mindenben.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Buldozer99 #14341 üzenetére

    hát eléggé.

    De talán a pályák miatt is, meg amiatt is,hogy a cross nem nagyon hozható át játékra rendesen.

    Az össze-vissza bejárható terep unalmas, a supercross pályák meg nem kvöethetőek le rendesen, csak ösze-vissza rángatom a gamepaddal a motorost (akár a szöcskét).
    Azért a DIRT-ben kicist másképp nézett ez ki.

    Mondom, egy az egyben a Motocross Madness, kicsit jobb grafikával.

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Csak annyit szeretnék krédezni, hogy a főmenüben a felhasználói ikonomat hogy tudom megváltoztatni? Látom,hogy LIVE-ról szedhetőek le mindenféle kis képek, de az vagy tetszik, vagy nem. Nincs lehetőség saját kép megadására a gamer profileban?

  • HagaNRG

    őstag

    válasz 30z.Samu #14370 üzenetére

    Eddig én LIVE-ról szedtem páat, ami ingyenes volt természetesen, de miután rájöttem, hogy a nagyjánál félig átlátszó variált háttérképekről szól az egész, gyorsan visszatettem a szimatikus és megszokott eredetire.

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztk!

    Ugye nincs idehaza semmi magazin, amihez X360/PS2 játékdemok járnak DVD mellékleten?

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Tescos turkálóban láttam jópár db NHL 07-et X360-ra 3ezer FT-ért. Szerintem jó ár, multihoz képest.
    Remélem mihamarabb jönnek majd a minőségibb turis X360-as játékok.

  • HagaNRG

    őstag

    Annyira köszönnék most jó reggelt.

    De miután hajnal fél hatkor feküdtem le, mert pár angol gyerekkel egés éjjel Fora2-ztem, ráaásul folyamatosan tropára vertek a papíron tök egyforma kocsijainkkal is, most annyira nárom, hogy nem feküdtem le legalább pár órával hamarabb.

    (demég ráadásul az alkarom is zsibbad rendesen a gamepadtól, pedig nemsokára az ecsetnek kéne majd zsibbasztani, mert vár rám egy kerítésfestés).

    Soha ne játsszatok egész éjjel! :R :R

  • HagaNRG

    őstag

    Fifa 07, vagy Forza2 benne vagoyk mostantól reggeligl. TAG: mendykzs

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Kész, engem tönkre tesz az az X360. Napról napra megfogadom, hogy lefekszem időben, legalább 2 felé, de mostanában már esélyem nincs 3-4 előtt lefeküdni.
    Hol a FOrza, hol a Fifa csábít.

    De, hoy az letemet megeszi mindkét játék, az is biztos.

    Épp jókor írja valaki, hogy sok múlik az autó beállításán.
    Most találtam egy segítőkész játszótársat Live-on, ő leglaább elmondta, melyik osztályból melyik kocsi a legjobb. Tehát hiába kedvenc nekem a Leon, hiába nyomtam bele már mindent, esélye nem lesz egy S vele egyforma kategóriás Ferrari ellen.

    Tehát az egyik dolog, hogy minden kategóriából a legjobbkocsit erőltessem.
    A másik a beállítás, azzal majd megkbírkózom valahogy.

    Azt viszont légyszives magyarázza már el valaki, hogy honnan tudjam, melyik alaktrészeket kell betenni egy kocsiba, hogy az adott osztályon belül maradva a legjobb legyen.
    Mert ugye ha mindenből a legjobbat teszem egy kettes Golfba, akkor felemgy S kategóriáig is talán, míg annak az A osztályban kéne legjobbnak lennie. De az A-t könnyű túllépni, vannak olyna alkatrészcsoportok, amikbl több cucc cseréje is még kategórián belül tart eg ykocsit, és van, amivel rögtön osztályt lép. Több is.
    Ezek közül hogy lehet legjobban belőni, hogy mit vegyek?

    A másik dolog meg a Fifa.
    Nem tömjénezni akarom magam, de a 2006 őszén megjelent és megszerzett játékkal folyamatosan, tehát majd két éve játszottam már PC-n, egy Logitech Dual Action gamepaddal, ami ugyanaz, mint a PS2. De ott volt lehetőség digitális kereszttel való irányításra.
    Itt meg,hogy analóg van, egyszerűen a kis kar miatt a helyzeteim 90%-a marad ki, mert egyszerűen a kapu mellé lövök, még a 11-esen jóval belülről is. Annyira nem érezni, hogy mikor merre áll a kis analüg joy.
    Meg lehet ezt szokni, vagy itt mindenki szív vele és fogok is örökre, és csak abban lehet javulni, hogy a taktikákat jobban kitanulom?
    Nem hiszem el, legnagyobb játék lenne, de msot már azért jópár órát lenyomtam vele, de alig javultam ami a játékosvezetést illeti.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz 30z.Samu #14554 üzenetére

    Na jó, akkor még próbálkozom, gyakorlok, köszi.

    Tényleg lehet az is baj,hogy PC-n acracde jellegűbb. Pl. ott egyfolytában a sprinten állt az ujjam, itt meg először nem értettem, hogy fordulhat a játékosom akkor nagy ívben, mire rájöttem, hogy sprint közben alig lehet kynyarodni, meg kell szokni,hogy néha csak a lassú futás eredményes.
    Euro demoját próbálva az még jobbnak is tűnik, meg főleg szebb, de most már szerintem megvárom a 09-et és megveszem újonnan (ha annak a demoja is bejön persze), mert először direkte a 07-re metnem, mert PC-n sem a 08, sem az Euro nem jött be. (ezek szerint ott is profibb lett a játékmenet, és ezért nehezebb).

    E3 alatt várható demodömping egyébként? Mert egy ideje már csak az Indy Lego meg Top Spin van az újdonságok között.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Ukraan #14595 üzenetére

    Szia Ukraan!

    Én nagyon féltem a használt gép vételtől és még csak most, hogy 3. hete van eg kezdek lenyugodni és már néha tlejesen nyugodtan kapcsolom be, hogy talán nem lesz 3led megint.

    De amúgy azt mondják, ami jön, az úgyis jön, ha nem ma, holnap.
    Itt annyi a kétesélyes dolog, hogy ha tényleg megbízható helyről, netán ismerőstől veszed a régi gépet és tuti,hogy még nem romlott el, akár lehet jó darab is, talán már nem is lesz baja. De lehet, hogy épp holnap romlik el, mikor hazaviszed.

    De az újnál meg kifoghatsz, akár autóban is egy eleve hibás példányt, amit csak küldözhethetsz vissza az MS-nek.

    Nehéz ügy.
    Azért nálam az ár mindenképpen a használt felé billentette a mérleget, de a te prémiumodo az még drágább lenne, mint egy új Arcade. Meggondolandó. TUdom,hogy a játék is sokat jelent, használt áron nálam még az is jelentett egy tizest minuszba az árból, de én esetedben inkább mindenképp az újat venném, azért módosult már 1-2 dolog az új modelleken, kiforrottabbak. Játékot meg majd szerzel még hozzá.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Scoobyka #14598 üzenetére

    Szia!

    Szerintem vigyázz az ajánlásra megvett játékoktól. Ha lehet (van box, van net, akkor nem leet gond), szedj le demokat é spróbáld meg a játékot, emrt óriásit lehet ám csalódni és itt tizenezrekről van szó.

    Pl. Eddig Burnout paradise úgy élt bennem, tesztek, meg képek alapján, mint valami etalon arcade játék, nem is mondom, hogy nem lehet az, de nekem abszolút nem jött be az irányíthatatlan tempóban rohanok majd falnakmegyek sztori. De még a Burnout revenge sem.

    Assassin's Creed a másik etalon, amiről csak álmodtma még alsókategóriás PC tulaj koromban. Ennek sjanos nincs demoja, nagyon szimpi, talán egyszer meg is veszem, de akkor is félek ettől is a látatlanba vételtől.

    Call of Juarez is csak álom volt PC-n, nem is indult, msto leszedtem 360-ra a demot, aztán töröltem is le percek múlva.

    A Colin DIRT viszont nem is érdekelt és tátom a számat, de az még hagyjná, mert repülős játékkal életemben nem játszottam, most meg leszedtem az Ace Combat 6-ot, annyira magával ragadó az egész grafika, játékélmény, hangok,s ebesség, hogy teljesen odáig vagoyk érte.
    A TOp Spin 3 teniszjáték detto.

    Olyan címek meg, mint Rainbow Six: Vegas, Timeshift, meg valahogy egyet játszok és viszlát.
    Moto GP 07 is állítólag jó, meg a PGR 4, de nem tud lekötni.

    A Forza 2 viszont nagyon tuti és a DIRT is.
    NFS pro street ugyanez lenne, mégis kuka.

    Szóval óvatosan az ajánlókkal, mert a sokszor egyénenként a legnagyobb címek a legkevésbé bejövős játékok.

  • HagaNRG

    őstag

    Hogy van ezzel a PAL 50-60 dologgal?

    MErt nekem a Forza 2 az első indításkor kiírta, hogy tegyem át PAL 60-ra, azóta úgy maradt a gép és mindent úgy játszok.

    Másnál tegyem vissza PAL 50-re, jobb lehet?

    82-es Thomson wide CRT-m van egyébként.
    Köszi!

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Ebit #14609 üzenetére

    De a kép ugyanaz? (mondjuk csak ki kéne próbálnom).

  • HagaNRG

    őstag

    Szevaszok!
    Ű
    Ma majdnem betettem a kaput a boxomnak. délután 3-tól, este 11-ig nem voltam itthon és bekapcsolva hagytam a gépet.

    Bár dashboardon ment, így eleve nem melegszik annyira,de azért egy reggeli bekapcsoláskor is, mikor egész éjszaka nem ment, pár perc alatt már fújja is a meleget.
    Remélem nem lesz baja, de mrá máskor is majdnem megjártam így, mert játék után nem merem rögtön kikapcsolni,ha meg hagyni akarom pár percre hűlni (ami igazából fél óra kéne legyen, simán megfeledkezem róla). Nem értem,hogyhogy csak 6 óra után tudja magát kikapcsolni,ha be van állítva egyálltaán. Nekem nem volt ma, így 8 órát vágott le a gép egy huzamban. Kafa.

    Játékokra visszatérve: nekem egy Bioshock szerű nyomasztó hangulatú játék az életkedvem is elvenné, nem hogy a kedvencek között legyen. Ugyanezért tartózkodom a GoW-tól is, pedig tetszetős a graf.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz DieHard #14650 üzenetére

    Tényleg az és van is ilyenem, csak nem jutott eszembe.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz bwoay #14673 üzenetére

    Sziasztok!

    Egyetértek Bwoay. Mivel '97 óta PC-zek aktívan és mivel folyamatosan tanúja voltam a konzolok betörésének és térhódíásának, mint megrögzött PC_s (karöltve a PC-s játékmagazinok folyamatos konzolellenességével), a konzolosra mindig úgy tekintettem-már csak az ismerettségi kör konzolosaiból is kifolyólag-mint olyan emberre, aki nem ért a számítástechnikához, nem is akar, még egy játékot sem tud feltelepíteni, nem fontos neki a minőségi grafika, csak a beteszem a játékot és menjen dolog.

    Most meg, hog ypár hete itt a box, nem tudom elképzelni, hogy mi értelme volt évekig húzni az átállást (igazából a PS2 még nem volt alternatíva egy menő PC mellett, az xb 1 sem, a 360-nal meg már kb. egy éve szemezek, csak igazából pénzügyi okok miatt nem jött hamarabb a váltás).

    És most sokkal szebb a világ. Nem kell telepítgetni. Nem fordul elő, hogy a régóta várt jáék valami grimbusz miatt mégse megy. Nem derül ki minden nagy cím előtt, hogy ez most mégsem fog olyan jól kinézni itthon,mnit aképeken, mert max 1024-ben futtathatom. És ez az érzés valami olyan hihetetlen, úgy berögződött már az elmúlt tíz év alatt, hogy alig tudom felfogni.
    Ha meglátok egy új címet, ami szimpi x360-ra még első blikkre így is mindig az jön, hogy de az majd nem fog 100%graffal futni. Pedig de. LEgfeljebb izzadni fog a gép.

    Viszont ezzel együtt kicsit irigylem azokat az ismerősöket, akiknek olyan címek, mint a DIRT, vagy bármi újdonság ott lapul a legújabb címeket tartalmazó "hengerekben".
    Nekem meg várni kell, míg olcsóbb lesz használtan. És ezen a ponton gyakorlatilag talán ott is vagyunk, mint a PC-k hátulütéjével. A PC-re a hardverek ársesésére kellett folymatosan várni és tízezreket belelni, konzolon meg a szoftverbe.
    De azért sem fogom megberhelni a stabil X360-amat.

    Meg valljuk be, egész máshogy nézünk egy tízezerért vett játékra, szép dobozzal, füzetkével, mint arra, ami csak egy cím egy verbatimon.
    PC-s koromban jöttek-mentek az évi nagy durranás címek, alig kötött le valami. Ami nem jött be első percek alatt, már ment is le.

    Most meg vért izzadtam a Fifa07-tel, hogy így, meg úgy játszhatatlan, de szép lassan kiismertem, időt áldoztam a játék megismerésére, most meg szinte függő vagyok, alig várom, hogy meccselhessek ha van egy szabad félórám és most már semi-pro szintű játékoskkkal állok össze akár Hungary- Germany meccsekre, és 6-4-re tudom verni az ellent úgy,hogy nem szidom minden másodpercben a kezelhetetlen analóg irányítást, mint tettme az még alig pár nappal ezelőtt.

    Na ennyi, nem mesélek.

  • HagaNRG

    őstag

    Akkor holnaptól E3?

    Remélem lesz pár demo most már a Live-on? SoulC4. Mortal vs. DCu, stb.

  • HagaNRG

    őstag

    Kicsit szépek: )(pláne egy átlag itthoni használt, vagy seftes árhoz képest)

    http://cgi.ebay.co.uk/RACE-DRIVER-GRID-SPECIAL-EDITION-XBOX-360-UK-PAL_W0QQitemZ130237122350QQcmdZViewItem?hash=item130237122350&_trksid=p3286.m14.l1318

    http://cgi.ebay.co.uk/Assassins-Creed-Xbox-360-Limited-Edition-Game_W0QQitemZ320272695365QQcmdZViewItem?hash=item320272695365&_trksid=p3286.m14.l1318

    http://cgi.ebay.co.uk/GEARS-OF-WAR-LIMITED-COLLECTORS-EDITION_W0QQitemZ300241132230QQcmdZViewItem?hash=item300241132230&_trksid=p3286.m14.l1318

    http://cgi.ebay.co.uk/HALO-3-LIMITED-EDITION-TRUSTED-SELLER-XOBX-LIVE_W0QQitemZ150270550870QQcmdZViewItem?hash=item150270550870&_trksid=p3286.m14.l1318

    http://cgi.ebay.co.uk/Forza-motorsport-2-SPECIAL-EDITION-BRAND-NEW-Xbox-360_W0QQitemZ330250643074QQcmdZViewItem?hash=item330250643074&_trksid=p3286.m14.l1318

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Djuree #14682 üzenetére

    francba, lekéstem a modról. (más fórum fel szokta isemrni a linket magától, bocs, hogy erre nem figyeltem).

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Bence28 #14713 üzenetére

    Szerintem szivesen segít mindenki, ha mondasz valami konkrétumot?

    Tapasztalati info a prémiumról?
    Volt már előtte boxod? Játékélmény, hang, töltési sebességek, tárhelykapacitás, vag ymire vagy kínáncsi?

    A premium jó dolog nagyon. Én először úgy voltam vele, hogy bőven elég a memóriakártyás is. De akkor oda lett voln aa Live nyújtotta élmény. Ha másra nem i s használja az ember-pedig künnyen multifüggővé lehet válni. Csak a Forzát és a Fifát játszottam még multibna, de játékélményben meg sem közelíti a sinlge player játék a gép ellen.

    Demoletöltés is tuti jó dolog, már ha nem warezo laaz ember és naponta szedi le a legújabb címeket. Egy átlag demo 500-1500Mb környékén van. legtöbb 1GB. Sajnos ekkor már kevés lehet a 20 GB, legalábbis, ha hirtelen midnen nagy és érdekes címet ki szeretne próbálni.

    MEntésekre elég a 256Mb is.

    Mint maga az Xbox pedig: A gamepad fogása kellemes, sőt, nagyon jó érzés, még enm zsibbadt ráa kezem soha. A hanggal én ki vagyok békülve, de többen már emiatt el is adták. Mármint a ventillátorotk zúgása miatt. Tény, hogy egy éjszaka alatt, bezárt ajtó mellett rendes meleget tud csinálni a gép a szobában még nyitott ablaknál is.

    A 3 led dologról, meg az elővigyázatosságról inkáb nem besézlek, ilyeneket tényleg megtalálsz miden faq-ban.

    Remélem tudtma segíteni, de szerintem te tuti nem erre voltál kíváncsi.

  • HagaNRG

    őstag

    Eddig nem sok minden van az E3-ról sehol. (legalábbis engme nem érdekéő címek).

    Demodömping várható az X-ekre a LIVE-on, vagy ezt csak a Magasságos tudja?

    Forza 3 szimpi cím, de megint rámjött, a reggel már emlgetett PC-s hagyaték, hogy na, ehhez biztos erőgép kell majd.

    Mortal vs DC? mikó?

  • HagaNRG

    őstag

    Too Human az első E3 demo. 1.1Gb. Még várok vele, nem tom mijaz.

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Szerintetek egy ilyen Live GOLD előfizetést simán megvehetek a bayről, itthon kibontom, begépelem a rajta lévő kódot a boxba és már nymulhatok is jövő nyárig?

    [link]

    (ilyen LIVE előfizetéseket egyébként simán a boltban meg lehet vásárolni, mondjuk itthon is, akár egy játékot, vagy bármi mást, vagy ez valami telefonos-emailes rendszerű dolog?)

    Lehet, hogy külföldön venném meg,, mondjuk Londonban. (UK-s a gamertag-em a live-on, jövő héten sajnos letelik az egy hónapos próbaidőszak).

    Köszi szépen, angyon amatőr vagyok! (remélem ez nem számít FAQ-ban lévő kérdésnek, ott nem találtam konkrét LIVE-vásárlási tippeket)

  • HagaNRG

    őstag

    Egy iylet gondolom nem egyszerű felrakni saját kezűleg, ugye? (PSP-re sem, azon is nagykutya lenne a dolog)
    [link]

    [ Szerkesztve ]

  • HagaNRG

    őstag

    válasz K3NZO #14824 üzenetére

    Köszi!

    Akkor eg yilyen narancssárga dobozot, ha bontatlan nyugodtan megvehetek kint majd, főleg, ha tényleg 6 ezer körül kijön egy egyéves előfizu?

  • HagaNRG

    őstag

    válasz zsocy #14861 üzenetére

    Na látod, ez a te mantrád.

    Az enyém meg az, hogy játékra konzol, netre PC. De kötve hiszem, hogy egy profi filmrajongó PC-n néz filmet, vagy méginkább azon hallgatna zenét.
    Én sem teszem, filmre van rendes TV? zenére meg van rendes erősítő. (amik mellesleg jól jönnek konzolozásnál is).
    Most játszottam Bad COmapnyval, gyönyörű hangok vannak benne. (de játékélmény az semmi a kontroller miatt. Kötve hiszem, hogy egyszer még normális egeres tempóban fogok tudni FPS-ezni a boxon).

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Úgy néz ki, egy hét múlva elhúzok Londonba. Ha esetleg tud valaki ott komoly konzolboltot, amit nem lehet kihagyni, akkor kérem szóljon légyszi!
    (egyéb ötlet híján nézegetem az ebay.co.uk-t, 5 ezer alatt néha még a fémdobozos spéci editionok is megállnak.
    Ha megtartóztatom is magam (meg reméljük a dolgok is úgy jönnek össze, hogy legyen kis pénz beszerezni pár gamet), akkor remélem sikerül beszerezni pár szép játékot szép áron.

    Várható valami angy autós cím a következő 3 hónapon belül?
    (egyelőre a DIRT, meg a GRID fel van írva kötelező beszerzendő címnek, ezen kívül az Assassin's Creed és a TOp Spin 3. MEg a Soul Calibur 3 is kijön addigra bőven, még esni is fog az ára mire hazaérek, kérdés, hogy nagyon rdemes-e pályázni a játékra. Valami verekedős mindenképp kéne. A DOA4 zsír, a VirutaF5 szintén szép, de kicsit 2D-sebb a játékmenete mégis).

    Sőt, szerintem a Superbike 08-ra is rámegyek, PC-nnagy SBK fanatikus voltam. (bár a MotoGP07 demo irányítása nem nagyon jött be a rángatózó motorral).

    Köszi bármi tippet!

  • HagaNRG

    őstag

    válasz spammer #14940 üzenetére

    3x1 hónap, ezt hogy érted?
    Mert nekem jövő héten fog lejárni az ajándék hónap sajnos.

    Viszont a haver arra értette a kérdést, hogy pl. beregelt UK felhasználóként, kapott egy hónapot.
    Aztán regelne Japán címmel, arra is jár-e az újabb hónap, és így tovább?
    Mert én megcsináltam rövid időn belül 3 kontinensről is, de csak az angolt veszi Goldnak, az USA-ra már Silver vagyok.
    ( Hiányozni fog a multi, nálam mostanra, ezelatt az egy hónap alatt a box szitne egyenlő jett a hálózati játékkal. TÖk más az élmény, pedig PC-s koromban soha, de soha nem foglalkoztam vele. Ez épp a pár percet lenyomós játékoknál jelent nagy élményt.
    Nyilván egy Assassin's Creed, vagy GTA buli singleben is, de egy Fifa, vagy Forza épphogy emberek ellen nyújt igazi élvezetet. (főleg, mikor sorra bukom el a jászmákat).

    Most már komolyan meggondolom, hogy pénzért is kéne a LIVE GOLD, de mivel UK-ba készülök, egyelőre halasztva lesz a dolog.

    Ezúton üzenem annak a tagnak, aki privben kérte az ebayes Xbox matricát, hogy most tutira nem fogok rendelni, de ha majd kint leszek és lesz olcsón matrinya, akkor hozok neki. (netközelben ha nem is egész napokat, de úgyis leszek, onnan is felnézek majd ide úgyis, mi a helyzet).
    Az a baj, hogy lassan egy havi fizetésnyi játékcímet írtam fel magamnak, amit kint meg kell majd vennem.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Kasza08 #14972 üzenetére

    Sziasztok!

    Még mindnig nem értme, hogy ha lett egy Usa meg egy Japppan regem is, azokra hogyhogy nem kaptam meg a LIVE_ot egy hónapra?

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Azt mondjátok, most érdemes eladni a régi gépeket?
    Boldog vagyok az enyémmel, de most 3 hónapra elköltözöm, a gép meg maradna itthon. A kérdés csak az, hogy sokkal jobban járok-e majd az újjal, sokkal megbízhatób lesz-e, illetve megéri-e egyáltalán a csere?

    45 ezerért most jó ajánlat egy réges-régi, soha semmi baja Premium, non-hdmi? Ha érdekel valakinek itt üzenhet!

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Én is CRT-n használom az X-et, bár nem 72-es, hanem 82cm-es, de tök szép a képe scarttal is. (napokban láttam a PS3 Gran Turismo 5öt, plazmán, az valódi csoda a CRT_hez kéepst. De engem is le akrtak beszélni páran, hogy úgy csak PS2 szint lesz a graf, hát százszor szebb.

    (egyébként kint vagyok Londonban, szerencsére a sors az albérlet 200m-es körzetébe vetett egy gamer boltot. Hasra nem esek az áraktól, de a kínálat egy csoda és azért a használt dolgok elég jó árban vannak. Mire hazaindulok, tuti összeszedek pár címet. Az új játékok egyébként 10-12 körül vannak, otthoni 16-18-hoz képest nem rossz, de ennyit sem fogok andi most egy GRID-ért. Mire hazaindulok valszeg pont jó áron lesz használtan.)

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Kasza08 #15144 üzenetére

    Szia!

    Már nem is tudom.
    Most kicsit szomorú vagyok, mert annyira azér nem olcsóak a cuccok.
    Assassin's, DIRT, GOW, Time Shift, Fifa 08, Pro Street, csak amik a angyobb címek, ugyanúgy 4-5 ezer körül annak. 3.5 ezer az alja.

    Szóval annyira nem olcsó.
    Pár találtam 300 Ft-s PS2 turkálót is, de Fifai 2003 szintű címek voltak ott.

    Azért tudom, egy Assassin's tthon használtan is 7 ezer (ez is a használt ár), de amit tutira meg akarok venni még Top Spin 3, GRID, használtan is 9 ezer, újan 12.
    Ha kibírom, ameddig terveztem, nem akarok elhamarkodni semmit, csaka végén veszem meg, addigra hátha még mennek lejjebb az árak.

    (meg Grid is van ebayen 1500-ért már, egy 576szintű shop nyilván jó haszonnal fogja továbbadni, de most ez van, ennek kell örülni).

    Van pár egyet fizet kettőt vihet, meg egyet fizet, másik féláron, ilyenben van GOW is, és úgy is 5-6 ezer, akkor annyira nem rossz ár mégsem.

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Kasza08 #15202 üzenetére

    Ja, vagy így!
    Ez esetben sajnos nem számoltam az útiköltséggel, meg repülővel menne haza extra óvatos körülméyek között, így mire hazaér, barátok között is 5 lenne legalább. :) :D :DDD :R

    (mostanában nem fogok hazamenni, azért mondtam, hogy várok a DIRT-tel is, meg mindegyikkel, még pár hónap, olcsóbb is lesz tutira)

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Kasza08 #15205 üzenetére

    Rendben!

    Használt is jó?
    Helyileg merre vagy, ha tényleg elivtelre kerülne sor? Vagy majd postázom utánvéttel? (az is lehet, hogy 3 hét és belefáradok az itteni életbe, az is lehet, hogy 3 hónap).

    [ Szerkesztve ]

  • HagaNRG

    őstag

    válasz Kasza08 #15224 üzenetére

    Kasza megoldjuk.
    De direkt neked megnéztem és még időont sincs az új Gitár megjelenésére.
    A GH 3 meg még használtan is 9 ezer körül van. Olyan fura itt minden, mert nézegettem mobiltelefonokat is és van, ami felannyiba kerül, mint otthon, van ami meg duplája.

    Most látom, hogy hamarosan jelenik díszdobozban a Soul Calibur 4. Vonzós lehet. (valami verekdős tutira kell majd, de a Batmanes Mortalt is várom, az mikor is lesz?).

    Meg egy egy éves Live előfizut is kell majd hazaindulás előtt szerezni.(arról nem is beszélve, hogy Alien Quadrology DVD díszdobozk 3ezer Ft-ért vannak, meg Rambo collectionok kicsit többért. De nekem még egy Prison Break S03 DVD boxset is csodaszámba megy egy vidéki Media Markt kínálatához szokott szememnek)
    Minden azon múlik, hogy kibírom-e a környéken, meg lesz-e munka.

    Egyelőre letargia az egész UK-s élet, a környék ahol vagyok úgy hemzseg a gengszterektől, tiszátra mintha a GTA San Andreasban. (vagy kis túlzással mint a Dia Hard 3 Harlemében mikor Bruce-t kiküldik a negrók közé hátán gyűlölöm a ... felirattal).

    Néha úgy érzem nem kell nekem egy játék sem, csak innen kerüljek egyszer haza, másként fogok nézni még a fűszálakra is a békés kertemben.

    Na, hogy on is legyek:
    Most ez az új dashboard fog menni első kiadású boxokon is, mert a cikkben említik, hogy csak az új chipesekkel megy. Vagy ez csak a feltört verzióra vonatkozik? Ősztől mindenki letöltheti, aki akarja? (meg aki nem, annak is le fogja magának szedni a gép?)

    [ Szerkesztve ]

  • HagaNRG

    őstag

    válasz spammer #15258 üzenetére

    Köszi Spammer, kedves vagy!

    Van már demo is egyébként, vagy hol játszottál SC4-gyel? (gonodlom, de azért kafa, hogy majd egy hónapig, míg otthon voltam semmi értelmes demo nem volt TS 3-on kívül, most meg pont egy olyan játéké jött ki, amin gonodlkodné, hogy vegyem-e).
    .
    Vagy inkább DOA4-re hajtsak, jobb egy kézzel verekedős?
    Grafikája melyiknek jobb?
    (illetve még egy dolog, az SC4-ben csak fantasys környezet és karakterek vannak?Mert nekem jobban tetszene, ha lenne mindenféle modern, vagy városi helyszín is. De ha sztoris, akkor érthető, ha csak fantasy).

  • HagaNRG

    őstag

    Szevasztok!

    Ugye a Soul 4 karaktergenerálást nem bolti játékon csinájátok?
    Mert itt a GAME shopokban ma már ki volt téve mindenfelé a játék doboza, tomorrow címmel.
    Egyébként sima zöld tokos verzió volt, 12 ezerbe.
    Annyit szerintem elsőre nem adok érte, reméltem ennyiért már a spéci díszdobis lesz.
    Inkább várok, úgysincs min kipróbálnom.

    Sőt, azt hiszem az SBK is holnap jelenik meg, valahogy nagyon vonz az a játék, PC-n a régieket imádtam, a MotoGp07 viszont nem jött be, pedig állítólag az jobb, mnit az SBK 08.

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    Csak érdeklődnék, hogy lehet, hogy nálam kevésbé melegszik a gép, mivel CRT-tv-n nézem? Így nem adja ki a full grafikát, ami leterhelné? (de szerintem a grafika a kábelen múlik csak, meg majd a vége tv-n, amin megjelenik, a box maga úgyis azt a maxot fogja kiadni mindig, amit tud, kivéve a 420-720p HD-t.

  • HagaNRG

    őstag

    Ja, néztem élőben a Soul Caliburt, PS3-mon kitéve boltban.
    Szép a játék, pár éve ettől százszor gagyibbak votlak még a renderelt introk is, de nekem mgsem jön be.
    VAgyis bejön, de nem ér 12 ezret. Inkább keresem a DOA4-et, alkalmi pofozkodásokra jó lesz az szerintem.
    Vagy százszor inkább egy teljes árú Top Spin 3 addig is.

    Ilyen teniszekkel játszik valaki?
    Életben nem gondoltam volna, hogy érdekelni fog,de a csúcs graf miatt a demo nagyon bejött, nagyon élvezetes. (sajos Tops SPin 2 és Virtua tennis 3 lenne dögivel olcsón, de az nem tetszett, a ts3 meg még drága nagyon).

  • HagaNRG

    őstag

    Sziasztok!

    12 ezerért tudok angliában 12 hónap LIVE előfizetést. (ez a bolti DVD tokos).
    Ez ennyiért jó ár? Mert itt a PH aprójában már valami 8 ezer körül is láttam 12 hó liveot, banki utalással, emailes kódküldéssel, de elég megbízható ez?

    A másik amit épp most kérdezett valaki az MS points.
    Esetleg pár ezret egy ilyenre is rászánok egy legkisebb csomagra,de nem tudom hogy mire is jó ez igazán?
    Arra, hogy új témákat, meg háttereket szedjek le, amik csak arra jók, hogy az eddig jól megszokot tátlátható menübe jól belerondítsonak? (meg egyébként is nem valami ésszerű dolognak tűnik pénzt adni azért, hogy ara a pár percre, amit játék előtt látom a Box menüt, máshogy nézzen ki. Vagy játékokhoz nagyon-nagyon hasznos extrák is vannak MS pontokért?
    Szerintem ez nekem kihagyós, az árából inkább veszek egy használt játékot, tovább le fog kötni. Már van is egy kinézett, gyönyörű állapotban lévő 3 ezer Ft-s DIRT. :DD :K

Aktív témák