Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz diegho #45103 üzenetére

    Bocs, lejárt a modidő!

    Ok, értem!
    Mint is mondhatnék, ez nagyon okos, így kell csinálni! ;) :R

    Türelmes ember lévén én is igyekszem bevetni ilyen trükköket, mármint hogy pl. csak akkor veszek meg valamit, ha kedvezményes (kivéve persze az 1 napos prémeket a hétvégén), és igyekszem azzal menni, amire bónusz van.
    Szerintem elég gazdaságosan játszom, azt amim van az átlag csak jóval több pénzből vagy jóval több időből tudja csak megcsinálni - persze Hozzád nem érek fel, Mester! ;)

    vhw:
    Tényleg különbözőek vagyunk; engem persze biztos sokkal kevesebbszer hívnak szakaszba idegenek, mint Téged, Stieger, de azért ha hétvégén egyhuzamban játszom 6-8 órát, 3 ilyen meghívás biztos bekövetkezik, és frankón sokszor csak órák múlva veszem észre. :)

    "Egy szint után már nem annyira lényeg, hogy milyen tankokat értél el, vagy mi van már a garázsban..."
    Ezzel már most egyetértek, pedig Hozzátok képest kezdő vagyok!

    "Már megtaláltad a kedvenc tankjaidat, amik nem is feltétlen 10esek, gyorsan ki lehet őket húzni nulláról, ha célirányosan fejlesztesz... 8as tankokat el lehet érni pár hét alatt... (főleg ilyen eventek mellett)
    Ha meg még kínálnak is a fiókodért egy összeget, akkor miért ne?"

    Persze, efelől nincs vita, de bocsánat, elkanyarodtunk kicsit a témától!
    Más az, ha valaki azért kezd új accot, mert már begolyózik a sok "rajongó" hívogatásától - mint egy hollywoodi sztár - és más az, ha már pontosan tudod, mit akarsz, és jön egy gazdag vérpisti, és azt mondja; "figyu haver, adok 150 ropit az accodért, most itt kp-ban".
    Az imént ezt a lehetőséget figyelmen kívül hagytam, de valóban, ebben látok "fantáziát" a magam vonatkozásban is - persze az a veszély még jó ideig nem fenyeget (ha fog egyáltalán is), hogy valaki nekem ilyen ajánlatot tegyen! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák