Új hozzászólás Aktív témák

  • mrszitya

    senior tag

    válasz Chris0321 #48967 üzenetére

    Chris0321 (#48967)

    Lehet végülis, hogy felmegy stat mod mellé, de akkor az én modomban ki kell kapcsolni a jobboldalt felugró csata utáni státuszüzeneteket. Ezt az exel.cfg fájlban tudod megtenni (res_mods\0.8.11\scripts\client\mods\exel\exel.cfg), különben elképzelhető, hogy az én modom és Vitirisé is egyszerre jelenítené meg ezeket, vagy egyik sem működne, nem tudom igazából.

    A módosítandó sor: "overrideSysMsg" - true érték helyett false

    Mister_X (#49009)

    Felteszem igen, jól mér, mert a vBAddict szoftvere ugyanazokat az értékeket mutatta többszöri ellenőrzés után is.
    Plusz a mod publikálása után noobmeterre is ránéztem, és a kb. 8-10 erősen kiemelkedő csatával (1-2 rossz volt csak benne), amit a teszt alatt mentem, kb. 3300-as wn8-at mutatott, ez hihetőnek is tűnt, de a szoftver is valami ilyesmi átlagot rögzített.
    Eztán még játszottam 8 meccset, de már hihetetlenül rossz sebzési eredménnyel (de még csak nem is direkt :D), és így "helyre is állt a rend", mert borzalmas, 600 körüli wn8 átlagot kaptam már csak erre.

    Szóval röviden úgy tűnik, szó szerint nagyra értékeli a kiemelkedő teljesítést... :)

Új hozzászólás Aktív témák