Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    Ruszki szerveren 3 markoltam a KV-1-et. :)

    Sokkal több csata kellett hozzá mint terveztem, de azért csak összejött. Még mindig nagyon jó tank, de már messze nem olyan élvezetes vele a játék mint régen volt. Sok évvel ezelőtt egyik első tankom volt, emlékszem rá hogy akkoriban rengeteg "tank élményes" csatám volt vele. Tank élmény alatt azt értem amikor taktikusan forgatod a tankot és szépen pattognak rólad, két heavy szemben egymással és az dönt melyikük ismeri jobban a gyenge pontokat. Na a mai wot metában gyenge pontokat egyszerűen nincs idő keresgélni ezzel a tankkal. Hiába a legendás páncél, ha prém lőszert tölt az ellenfél akkor bárhogy forgatod a tankot be fog verni. Ha két kv-1 találkozik és az egyik prém a másik sima lőszert használ akkor óriási előnye van a prém lőszeresnek. A prém lőszeresnek gyakorlatilag nem kell célozni, mert szinte mindenhol átüt, a sima lőszeres meg mire a pontatlan ágyúval beszűkül már 3x meghal. Van sok tank a játékban amivel nem érzem problémának a prém lőszer meglétét, de a tier 5-6-7-es nehéz tankok játékélménye rengeteget romlott miatta.

    Elvárt értékek:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák