Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz olivera88 #29429 üzenetére

    1570000 A Cleveland után nem kaptam, mert azt csak pár napja visszavásároltam, hogy megkapjam a T8 verziót és a T6 Pensa-t. Szóval azután nem kaptam creditet, csak a Pensa-ra 7200 XP-t.

    cheatergs: Anno a NeoCore nevezetű kutyaütő magyar "fejlesztőcsapat" zárt fórumán kaptam egyhetes ban-t, mert meg mertem említeni, hogy a legutóbbi DLC egy hatalmas nagy szánalom. Ügyesen a DLC-ben a lények lvl32-34-esek voltak, míg a karakter max szintje akkor 30 volt. Ráadásul ahogy spawnoltál a mapen, egyből a nyakadba zuhant két mob 15-15 lénnyel. 4 fős coop-ban is mag 30-35 s volt a max idő, ami alatt legépelték a játékosokat. Megkérdeztem, hogy mégis akkor már miért nem a Kobayasi Maru-t rakták be a játékba.

    A legtöbb fejlesztő mimózalelkű. De akkor legalább lenne egy csatorna, ahol személyesen, a nyilvánosság kizárása nélkül tehetsz észrevételeket. De többnyire nincs. Látod, még a zárt fórumon (ami szintén egy WTF dolog szerintem) is bant kaptam egy egyébként jogos észrevételért, amit mások is megemlítettek.

    Egyébként ugyanazt érhetik el vele, mint a NeoCore. Megszünnek tényezőnek lenni, elpártol tőlük a játékosok jelentős része.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák