Új hozzászólás Aktív témák

  • goldb

    tag

    Pár hete tanácsért fordultam hozzátok, hogy milyen fgépet vásároljak a családi videók elkészítéséhez, végül egy sony 6500 lett 10-18 f/4-es objektívvel, zhiyun crane plus-szal megtámogatva. Külön szeretném megköszönni a támogatást @hibavissza és @konyi79 fórumozóknak, akik privátban is válaszoltak pár kérdésemre. :R
    Brutál jó autofókusszal rendelkezik, egyszerűen tévedhetetlen, viszont a full hd valóban a gyengéje, ahogyan a fórumon és több más helyen is hangot adtak neki. A gyors mozgások megörökítésekor egyszerűen olyan pocsék full hd felvételek esnek ki a gépből, melyekre nem találok szavakat. Erre vajon létezik gyógyír? Ellenben a 4k-s tűéles és részletgazdag felvételek majdnem hibátlanok... sajnos olykor-olykor mégis bántják a szemem. A 25 fps alatt, ha kellően rövid záridőt használok, akkor van lehetőség valahogy interpolálni a közbenső képkockákat, hogy végeredményben folytonosabb eredményt kapjak? Ugyanis nem tudom nem észrevenni, hogy a mozgások következtében keletkezik egy igen zavaró flickeringet (vagy hogy nevezzem), ami megjelenik a tárgyak szélén. Ha ezekre találnék megoldást, akár a számítógép nyújtotta erőforrásban, még a mostaninál is elégedettebb ember lennék, így azonban csak simán elégedett vagyok... :)

Új hozzászólás Aktív témák