Új hozzászólás Aktív témák

  • Anfänger

    őstag

    válasz MageRG #23631 üzenetére

    Megértem,hogy így gondolkozol,mert én is pontosan így gondolkoztam azelőtt. Bár én mindig hittem Istenben a magam módján,és nem próbálgattam bebizonyítani ,hogy Isten nem létezik. Én nem a magam igazát hirdetem,hanem az Istenét,ami nem betű,hanem szellem,aki életet ad.
    Ha Jézus visszajön,azok az emberek akik elutasították Őt,és minket,azok pont az Istent hirdetőket és az Isten igazságát hirdetőket fogják hibáztatni azért,hogy miért nem voltak erőszakosabbak a hitetlenekkel. Isten gyermekeit fogják számonkérni, és gyűlölni,amiért ők maguk megkeményítették a saját szívüket,nem hittek és elvesznek.
    Istent fogják gyűlölni a csapásokért, amik történnek/ történni fognak.
    Nem az én igazam a fontos,nem óvodások vagyunk,akik vitatkoznak,hogy kinek van igaza! Istennek van igaza!
    Mit nyerek én azzal,ha hazudok itt nektek és miattam elkárhoztok?
    És mit nyerek azzal,ha itt az igazat mondom és megtértek mindannyian?
    Istenért teszem,és hálás vagyok azért,hogy Isten használ engem,hogy ezt tehetem,de semmit nem várok el ezért Istentől. Ő ad,ha úgy akarja. Nem értem teszi ezeket,nem értem használ hanem az emberekért. Én meg akarom Őt jobban ismerni.
    Isten látja a lelkemet,hogy segíteni akarok,és nem az erdőbe bevinni benneteket!
    Isten a fontos és Jézus áldozata.

    Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

Új hozzászólás Aktív témák