Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AXisBOLD

    addikt

    válasz rbalint88 #11504 üzenetére

    venném én azzal is, csak most nem találok olyat ami jó :)

    #11506 Gombinyó: azért nem fogom ;) . Sarkosan fogalmaztam, de olyan autót nem fogok venni, amiben ennyire kétesélyes a motor megbízhatósága. Ugye az előző gazda mellett nem álltam ott, mondani meg leírni bármit lehet.

    #11507 dj79: köszönöm, ez tényleg jó, de sajnos a hátsó hely arányaiban itt elég kicsi.

    #11508 Cifu: akkor fogalmazzunk úgy, hogy a cikket elolvasva engem nem győzött meg ez a motor, de abban igazad van, hogy ha flottás volt, akkor kisebb a rizikó a kötelező csereperiódusok miatt.

    Abszolút nem vagyok márka fetisiszta, néztem már mindet (Peugeot (mert ez van most :) ), Skoda, Honda, Mitsubishi), aztán a Toyota akadt be, most meg konkrétan a Verso.

    De ide is írom, mert tényleg félreérthető voltam így jogos volt a megjegyzés. Tudom, hogy a használt az kompromisszummal jár, most is 2 használtan vett autónk van, mind a kettőt én tartom karban (persze szerelőn keresztül), de mind a kettő jó konstrukció motorikusan és akkor maradjon ez a verdikt, hogy ezt nekem egy nagyon fontos tényező.

    #11512 VaZso: :R úgy legyen, de azért még alaposan utána nézek.

    Btw, most néztem meg a cimborám 2011-es 1.6 manuál 6-es, 5 személyes Verso-ját,
    és hát csaknem szerelmes lettem.
    Bármennyi hely van benne (206 és Yaris után!!), praktikus.

    Már csak az 1.8-as motornak és a 3. üléssor szerelhetőségének (használaton kívüli helyfoglalásának) kell utánanéznem, mert a 3 kinézett ezeket tudja.

    Aurea mediocritas

Új hozzászólás Aktív témák