Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atainprison

    senior tag

    válasz ingalls #3742 üzenetére

    Nem akarlak megsérteni, de ha a játék számodra a legkönnyebb szinten is nehéz (ill. lehetetlen), akkor az nem a játék hibája.
    Az alkímia, craftolás és minden le van írva szépen érthetően az "oktatórész" nevű menüpontban.
    Én most fejeztem be másodjára a játékot (először a 2., utána a 4. nehézségi fokozaton), ahol csak a főszálat játszottam (plusz néhány főszálhoz kapcsolódó mellékküldetés) végig és így is folyamatosan tartani lehetett a megfelelő szintet (mikor megcsináltam minden küldit 35-ön végeztem, mikor szinte minden sallangot kihagytam 33-on).
    A legnehezebb nehézségi szint is csak lvl 8-ig volt nehéz (mivel onnantól lehet hordani az alap Griff cuccokat).
    Ezen az oldalon sok segítséget találhatsz, van skill calculator, leírás az armor settek megszerzéséről, stb:
    http://www.gosunoob.com/witcher-3/

    [ Szerkesztve ]

  • prime77

    aktív tag

    válasz ingalls #3742 üzenetére

    Én is így voltam az elején.
    Mivel először játszottam a Witchert nagyon fura volt számomra.
    A grafika ragadott meg igazán és az egész ahol ez játszódik.
    Csoda klassz.
    Aztán elkezdtem nyomni és szépen rájöttem a dolgokra.
    Sokat kell vele tolni és akkor egy idő után rákapsz az ízére.
    És igen.Az eleibe még nagyon nyögvenyelős az egész.Rohadt erős ellenfelek is vannak.
    De ezek főleg kincsvadászatokon jönnek elő amikor fogod magad és utazgatsz,majd belebotlasz mondjuk 10-es szinttel egy 18-as szintű villásfarkúba.Hiába ütöd semmit sem sebzel.
    De tegnap kinyírtam egy 32-es szintű bazilikuszt pedig 20-as szinten vagyok.
    Valahogy már lazán kitudok iktatni sokkal nagyobb ellenfeleket is.Igaz nekem ki van fejlesztve a támadás fullra.
    Most a Quen jelre fogok rámenni.
    Szóval eleinte még eléggé nehéz ez az egész.
    Pucolj ki mindent a térképen és akkor jönnek a tapasztalati pontok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák